Jeszcze w tym roku otwarcie czterogwiazdkowego hotelu koło Szczytna

W grudniu tego roku pierwszych gości ma powitać nowy 4-gwiazdkowy hotel Natura Mazur położony tuż przy plaży w Warchałach k. Szczytna. Obiekt powstający na terenie ośrodka wypoczynkowego Rusałka zaoferuje 75 pokoi i apartamentów.
Plaża ośrodka w Warchałach
O planach jego budowy pisaliśmy już w ubiegłym roku. Według pierwotnych planów hotel miał być gotowy już w te wakacje, ostatecznie otwarcie zostało przesunięte o kilka miesięcy. Inwestorem jest Grażyna Tomczak, żona jednego ze współwłaścicieli Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Ośrodek kupiła 13 lat temu, a przed 2 laty dzięki 12 mln 748 tys. zł dofinansowania z funduszy unijnych zdecydowała o budowie hotelu. Łączna wartość inwestycji to nieco ponad 40 mln zł. Obiekt poza 75 pokojami będzie dysponował restauracją na 160 miejsc, lobby barem, salą konferencyjną o łącznej powierzchni 370 mkw, 9 gabinetami SPA, zespołem saun i basenów. Aktualnie hotel prowadzi rekrutacje kluczowego personelu, poszukiwany jest m.in. dyrektor sprzedaży i marketingu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.