Nowy udziałowiec w hotelu przy Piotrkowskie

Warszawska spółka DiM Hotele objęła połowę udziałów w 4-gwiazdkowym projekcie hotelowym ze 130 pokojami, który powstaje na rogu ul. Piotrkowskiej i Radwańskiej w Łodzi. Irlandzki inwestor od dłuższego czasu poszukiwał partnera do tej inwestycji, przerwanej w pierwszej połowie 2009 roku. Budynek ukończony jest w 75 proc. w standardzie deweloperskim.

Po wznowieniu prac na budowie otwarcie hotelu może nastąpić w ciągu 6 miesięcy. – Obecnie wspólnie z firmą doradczą Horwath HTL, która pomogła nam znaleźć inwestora, będziemy kontynuować negocjacje w celu pozyskania jak najlepszej światowej marki hotelowej i firmy, która będzie zarządzać hotelem. Wraz z naszym nowym partnerem będziemy mogli dokończyć budowę i otworzyć hotel w drugiej połowie 2011 roku – powiedział nam jeden z przedstawicieli dotychczasowych inwestorów irlandzkich. Wcześniej pojawiały się informacje, że hotel działać ma pod marką Holiday Inn. Hotel powstaje od lat 90., w tym czasie kilkakrotnie zmieniali się inwestorzy, wśród których byli m. in. Sobiesław Zasada i spółka Best Western Prima, która postawiła szkielet budynku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *