Wyjątkowe modele profesjonalnych urządzeń Liebherr

Wybór urządzeń do sklepu, hotelu czy restauracji to zawsze trudna decyzja. Od ich sprawności, funkcjonalności i jakości zależy terminowość realizacji, jakość obsługi klientów, jak również ogólny bilans ekonomiczny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, Liebherr jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego opracował wyjątkowe, profesjonalne urządzenia – szafę mroźniczą GGv 5860 oraz chłodziarkę piekarniczą BKPv 8470. Precyzja wykonania, doskonała efektywność i atrakcyjny design to cechy wyróżniające modele Liebherr na rynku urządzeń przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań.

BKPv 8470

Komercyjne modele marki Liebherr to najwyższa jakość i wydajność, niskie koszty eksploatacji, wygodne użytkowanie, łatwość utrzymania higieny oraz wyjątkowe wzornictwo. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, zagwarantowaniu maksymalnej pojemności użytkowej w połączeniu z dużą mocą chłodzenia
i stabilnością temperatury, firma Liebherr jest w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom stawianym przez przedsiębiorców. Wszystkie profesjonalne urządzenia Liebherr zaprojektowane są zgodnie z wymogami HACCP, dzięki czemu spełniają wysokie wymagania pod względem zachowania higieny i mogą być wykorzystywane również w branżach, o zaostrzonych normach sanitarnych. Urządzenia Liebherr do komercyjnych zastosowań są również wyjątkowo ekonomiczne i energooszczędne.

Szafa mroźnicza GGv 5860

W szafie mroźniczej GGv 5860 zastosowano technologię NoFrost – doskonale znaną z urządzeń domowych, ale jednak rzadko wykorzystywaną w profesjonalnych sprzętach. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorca oszczędza nie tylko czas, który trzeba poświęcić na rozmrażanie urządzenia, ale również nie ma problemów
z przechowaniem produktów z rozmrażanego sprzętu. Szafa mroźnicza GGv 5860 to wyjątkowo szeroki zakres temperatury od -14 st.C do aż – 28 st.C. Projektanci Liebherr, dbając o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, zaprojektowali dla tej szafy mroźniczej wyjątkowe półki, których maksymalne obciążenie może wynieść aż 60 kg.
A wszystko to udało się osiągnąć przy niezwykle niskim zużyciu energii 2,411 kWh/ 24h. Przemyślana, bezspoinowa konstrukcja wnętrza pozwala na zachowanie maksymalnej higieny, nie tylko ułatwiając czyszczenie urządzenia ale również powodując, że resztki żywności nie gromadzą się w zakamarkach. Szafa mroźnicza GGv 5860 bez problemu może być wykorzystywana w hotelowych i restauracyjnych kuchniach, w których na stałe panuje wysoka temperatura. Urządzenie może bowiem pracować nawet w temperaturze otoczenia do +43 st.C.

Chłodziarka piekarnicza BKPv 8470

Chłodziarka piekarnicza BKPv 8470 to doskonałe rozwiązanie dla piekarni, cukierni, hoteli i restauracji oraz sklepów spożywczych, które oferują swoim klientom świeże wypieki. Dzięki zaawansowanym technologiom chłodziarka piekarnicza BKPv 8470 charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii, wynoszącym zaledwie 1,474 kWh/ 24h. Każdy użytkownik tego sprzętu doceni bardzo szeroki zakres regulacji temperatury: od -5 st.C do +15 st.C. Ujemny zakres temperatur umożliwia wstrzymanie procesu fermentacji, dzięki czemu pieczywo i ciasta można przechowywać przez dłuższy czas. BKPv 8470 to wyjątkowo duża ładowność – aż 50 tac o wymiarach
40 x 60 cm oraz możliwość regulacji wilgotności powierza w trzech skalach – niskiej, średniej i wysokiej. Atutem szafy piekarniczej Liebherr jest również rozwiązanie, które kieruje nadmuch powietrza na tylną ścianę, gwarantując równomierne chłodzenie wszystkich produktów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.