…za dwa drugi Puro Hotel

Sieć Puro Hotel, która w marcu otwiera we Wrocławiu swój pierwszy hotel, kupiła w Krakowie działkę pod kolejny obiekt. 140-pokojowy hotel mieścił się będzie na ul. Pawiej przy dworcu PKP na przeciwko Galerii Krakowskiej, na miejscu obecnego parkingu prywatnych busów. Budowa hotelu rozpocząć ma się w drugiej połowie tego roku.

Koncept Puro Hotel zakłada stworzenie sieci „inteligentnych” obiektów, które dzięki centralnej lokalizacji, rozwiązaniom technologicznym i nowoczesnemu designowi oferować będą wysoką jakość usług za przystępną cenę, zaczynającą się od 29 euro. W ramach innowacyjnych rozwiązań przewidziano m.in. elektroniczny check- in kiosk, dotykowy panel w pokoju, który umożliwi ustawienie budzenia, sterowanie klimatyzacją, regulację barwy i natężenia oświetlenia ledowego oraz szybkie wymeldowanie się, darmowe rozmowy międzynarodowe, a także możliwość podłączenia sprzętu elektronicznego do 40-calowego telewizora za pośrednictwem specjalnej konsoli. W hotelach tych nie będzie gastronomii, poza salą śniadaniową, i części SPA, ale w zamian sieć podpisuje umowy z okolicznymi lokalami na zniżki dla gości. W ciągu pięciu lat powstać ma ok. 10 takich obiektów, następny w Warszawie. Działająca tylko w Polsce sieć należy do norweskiej grupy kapitałowej Genfer, która wcześniej zaangażowana była w tworzenie innej polskiej sieci

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.