35 mln zł zainwestuje w Wiśle Kristensen Group

Deweloper Kristensen Group buduje w Wiśle drugą część Apartamentów Bukowa Góra z 75 mieszkaniami wakacyjnymi pod wynajem. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2016/17 roku. Sprzedanych zostało już 30 proc. apartamentów. Pięć lat temu do użytku oddano pierwszy budynek z 44 apartamentami. Łącznie Kristensen Group zainwestuje w Wiśle 35 mln zł.Apartamenty oferowane w ramach drugiego etapu inwestycji zlokalizowanej na zboczu Bukowej Góry mają powierzchnię od 34 do 130 mkw. plus tarasy lub balkony. Kosztują od 280 tys. do 1,5 mln zł. – Luksusowe apartamenty wybudowane przez Kristensen Group to nie tylko piękne miejsca, ale również inwestycja, która przyniesie właścicielom 5 proc. zwrotu rocznie – deklaruje Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group, na podstawie doświadczeń z pierwszej części inwestycji. Najlepiej wynajmują się tam apartamenty ok. 40-metrowe z dwiema sypialniami. Inspiracją dla architektury obydwu budynków były modernistyczne obiekty Wisły z lat 30. ubiegłego stulecia. Kristensen Group to polska firma deweloperska o duńskich korzeniach, specjalizująca się w budowie luksusowych apartamentów i domów wakacyjnych.

Do tej pory w Polsce zrealizowano projekty w Karpaczu, Świnoujściu, Wiśle i Pasymiu. Wszystkie charakteryzują się poszanowaniem architektury, tradycji oraz kultury miejsc, w których inwestuje deweloper. Takie podejście do inwestycji zjednuje firmie przychylność miejscowej społeczności i władz samorządowych. Deweloper dba o rozwój kurortów wypoczynkowych, angażuje się w lokalne przedsięwzięcia, dzięki czemu jest integralną częścią miast, w których buduje. – Właśnie takich inwestorów miasto potrzebuje. Inwestorów otwartych, którzy realizują swoje projekty na bardzo wysokim poziomie. My jako miasto będziemy próbować i zachęcać wszystkich tych, którzy chcą w jakiś sposób dołączyć się do wspólnych działań na rzecz rozwoju Wisły – mówił Tomasz Bujok, burmistrz Wisły podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę II etapu inwestycji.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *