W 2016 roku hotel Wilanów

Wwarszawskim Miasteczku Wilanów firma Polnord planuje otworzyć w połowie przyszłego roku 3-gwiazdkowy hotel Wilanów ze 190 pokojami. Wcześniej deweloper chciał w tym miejscu zbudować zespół tzw. mikroapartamentowców z 18-metrowymi kawalerkami.

Polnord nawiązał już współpracę z operatorem, który będzie prowadzić hotel po jego wybudowaniu. Inwestycja ma rozpocząć się niebawem. – Uzyskaliśmy już decyzję zezwalającą na budowę na Polach Wilanowskich zespołu hoteli z usługami uzupełniającymi. Obecnie opracowywana jest dokumentacja wykonawcza – powiedziała Ewa Kumorek- Fedor reprezentująca firmę Polnord „Gazecie Stołecznej”. Hotel powstanie w ramach osiedla Brzozowy Zakątek, na którym Polnord zapowiadał wcześniej otwarcie ośmiu 3-piętrowych budynków, łącznie z 800 małymi, podłużnymi kawalerkami, które składać się miały z ok. 10-metrowych pokoi, aneksów kuchennych i łazienek. Ostatecznie w dwóch z tych budynków znajdzie się hotel. Polnord nie tłumaczy, dlaczego zmienił ich przeznaczenie. – To wyłącznie decyzja biznesowa – powiedziała gazecie Ewa Kumorek-Fedor.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *