P&G Professional, twórcy uniwersalnego środka czyszczącego Mr. Proper, prezentują Mr. Proper 3w1 P&G Professional, który opracowano, aby zapewnić osiągnięcie doskonałego pierwszego wrażenia

Mr. Proper 3w1 to uniwersalny środek czyszczący, który jednocześnie czyści, dezynfekuje i eliminuje 99,99% bakterii, usuwa również tłuste plamy i ślady palców z powierzchni, takich jak: stoły, biurka, krzesła, telefony, klamki oraz szkło. Spray Mr. Proper 3w1 to wysokiej jakości uniwersalny środek do czyszczenia kuchni i pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, który opracowano, aby osiągnąć jak największą wartość każdej dozowanej ilości. 30 września 2015 – P&G Professional, twórcy popularnego środka czyszczącego Mr. Proper, prezentują Mr. Proper 3w1 - prosty i skuteczny uniwersalny środek czyszczący, który opracowano, by pomóc przedstawicielom biznesu zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Mr. Proper 3w1 to trzy produkty w jednym. Skuteczny środek dezynfekujący(1), produkt czyszczący do szkła oraz środek do różnych powierzchni. Mr. Proper 3w1 pomaga firmom z branży hotelarskiej wywrzeć najlepsze wrażenie na wizytujących gościach. Dzięki swoim dezynfekującym właściwościom spray eliminuje 99,99% bakterii. Dodatkowo skutecznie czyści tłuste zabrudzenia, a zawarty w jego składzie alkohol zapobiega powstawaniu smug na powierzchniach szklanych. Mr. Proper 3w1 to produkt, który sprawia, że właściciele hoteli mają wszystko, co potrzebne, by zapewnić swoim gościom niezapomniane przeżycia. Podczas pobytu poza domem i stołowania się w restauracjach goście oczekują wysokich standardów czystości, a więc drobne szczegóły mogą naturalnie przykuwać ich uwagę. Pierwsze wrażenie może wpłynąć na wyrobienie pochlebnej lub złej opinii o danym miejscu. Budowanie dobrej reputacji wymaga wielu lat ciężkiej pracy i determinacji, a niedociągnięcia w sferze czystości i higieny mogą podważyć zaufanie gości do placówki. . Właściciele hoteli wydają miesięcznie znaczące sumy na środki czyszczące. Właśnie dlatego profesjonaliści potrzebują produktów, którym mogą zaufać. Muszą mieć pewność, że stosują środek, który pomoże im utrzymać perfekcyjną czystość. Korzystanie z marki, która nie zawiedzie ich oczekiwań pomaga firmom zmniejszyć ryzyko i zagwarantować wysoki standard czystości podczas pierwszego i każdego kolejnego sprzątania. Robert Tokarz, dyrektor handlowy P&G Professional w Polsce, opisując Mr. Proper 3w1, powiedział: ,,Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc przedsiębiorstwom z branży hotelarskiej rozwijać się w coraz bardziej trudnym i konkurencyjnym środowisku biznesowym. Mr. Proper 3w1 to środek wysokiej jakości, który łączy w sobie trzy produkty, dzięki czemu utrzymanie czystości jest znacznie łatwiejsze i tańsze. A to, w połączeniu z efektywnością i wiarygodnością znanej marki, zapewnia niezawodne rozwiązanie zapracowanym właścicielom.” Produkty Mr. Proper 3w1 dostępne są u krajowego dystrybutora P&G NAVO Orbico oraz halach typu Cash &Carry.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.