Nowe dyrektor sprzedaży i revenue manager w sieci Zdrojowa Invest

Magdalena Rybicka objęła stanowisko dyrektora sprzedaży sieci Zdrojowa Invest, a Katarzyna Majewska-Pelc została revenue managerem.
Magdalena Rybicka - Sales Director - Zdrojowa Hotels
Sieć Zdrojowa Hotels ma już w swojej ofercie osiem obiektów. W minione wakacje otworzyła dwa nowe nadmorskie obiekty: Diune Resort w Kołobrzegu i Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu – w sumie ponad 200 pokoi. W całej sieci jest już ponad 800 jednostek condo, a w 2017 roku pierwszyh gości powita Radisson Blu Resort Świnoujście z 340 pokojami.. Magdalena Rybicka może pochwalić się 11-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, konstruowanie budżetów oraz poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych. Zarządza 20-osobowym zespołem, z którym ma za zadanie wspólnie maksymalizować przychody. Pracę w branży hotelarskiej zaczęła jako specjalista ds. sprzedaży w Holiday Inn w Warszawie (obecny Mercure), następnie przeszła do warszawskiego Hiltona, gdzie była zastępcą dyrektora sprzedaży. Później będąc managerem ds. zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012 miała okazję poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Po EURO została szefową centralnego biura sprzedaży dla segmentu MICE & Leisure hoteli sieci Starwood w Polsce, a ostatnio była dyrektorem sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Warszawa. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Handlowej, posługuje się 3 językami obcymi.
Katarzyna Majewska-Pelc - Revenue Manager - Zdrojowa Hotels
Katarzyna Majewska-Pelc jako revenue manager zarządza polityką cenową ośmiu obiektów. Współtworzy ich budżet oraz monitoruje działania konkurencji. Zakres obowiązków obejmuje również współpracę z portalami rezerwacyjnymi i biurami podróży oraz wspieranie promocji obiektów sieci Zdrojowa Hotels w Polsce i za granicą. Przez ostatnie lata pracowała w sieci Carlson Rezidor, a z branżą turystyczną związana jest od 2002 roku. Przeszła wszystkie szczeble kariery, zaczynając od działu służby pięter w sieci Accor, a następnie zajmowała się sprzedażą w Holiday Inn i Hiltonie. Studiowała prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdrojowa Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski operator obiektów hotelarskich premium. Aktualnie prowadzi 8 obiektów nad morzem i w górach, w tym najnowsze: Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu oraz Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *