Hilton podpisał już 20 umów na hotele marki Canopy

Sieć Hilton Worldwide ogłosiła podpisanie ośmiu kolejnych umów na hotele marki Canopy by Hilton. Portfel lifestylowej marki to obecnie ponad 20 podpisanych umów na hotele z których pierwszy powita gości już na początku przyszłego roku.
Canopy New Orleans
Canopy by Hilton to wprowadzona w ubiegłym roku nowa, lifestylowa marka tegoi hotelowego giganta. Jak wyjaśniał przed rokiem Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny Hilton Worldwide podczas konferencji Hilton Worldwide Global Partnership — Rynek niecierpliwie wyczekuje debiutu marki Canopy by Hilton, która dzięki zakrojonym na szeroką skalę badaniom wyróżnia się innowacyjnym podejściem do takich kwestii jak gościnność i wrażenia gości — mówił Nassetta. — Za szansę uznaliśmy nie tylko wprowadzenie nowej marki, umożliwiającej nam działalność w kategorii „lifestyle”, lecz także stworzenie nowej jakości w tym segmencie. Chcemy, by nasze hotele były dostępne dla szerszego kręgu podróżujących. W tym celu za niezbędne uznaliśmy ograniczenie roli kosztownego wystroju i skupienie się na idealnym zaspokojeniu potrzeb naszych gości, którzy od hotelu oczekują komfortu, możliwości wypoczynku, a także dodatkowych udogodnień. Wszystkie osiem ogłoszonych w tym tygodniu umów na nowe hotele dotyczy terytorium USA, w tym Denver, Waszyngton, Nowy Orlean, Dallas i Baltimore. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa rozwoju naszej nowej marki, mamy zakontraktowanych ponad 20 hoteli w różnych stadiach zaawansowania w znakomitych lokalizacjach - powiedział Bill Fortier, wiceprezes ds. rozwoju Hilton Worldwide na rejon Stanów Zjednoczonych. Pierwszym hotelem Canopy będzie 115 pokojowy Canopy Reykjavik City Centre, który pierwszych gości powita już na początku 2016 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.