J.W. Construction rozpoczyna realizacje 416 pokojowego condohotelu w Warszawie   INWESTYCJE

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami (wywiad z Józefem Wojciechowskim, prezesem spółki z grudniowego Hotelarza), spółka J.W. Construction Holding rozpoczęła realizację i sprzedaż 416 lokali z gwarantowaną 5 proc. roczną stopą zwrotu w condohotelu Wola Invest przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Aparthotel sprzedawany w systemie condo powstaje na terenie realizowanej przez J.W. Construction inwestycji Bliska Wola. W 12-kondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 416 klimatyzowanych apartamentów o metrażu od 20 do 67 mkw, zawierających salon z aneksem kuchennym, łazienkę i pokój, a także taras lub balkon. Ceny apartamentów zaczynają się od 6,5 tys. zł netto za mkw. , dodatkowo za wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw. Jak zapewnia inwestor Aparthotel Wola Invest objęty zostanie serwisem pięciogwiazdkowego hotelu. Na mieszkańców czekać będą liczne udogodnienia i usługi, takie jak: konsjerż, room service, całodobowa recepcja, pralnia samoobsługowa, klub fitness czy bezpłatne Wi-Fi. W budynku znajdą się także parking podziemny, powierzchnie biurowe oraz restauracja. – Wola Invest to pewna i bezpieczna inwestycja w nieruchomość. Posiadając jeden z apartamentów, można korzystać z niego podczas urlopu czy podróży biznesowej, a w pozostałym okresie oddać w ręce profesjonalnego operatora hotelowego, który zajmie się generowaniem zysków. Inwestorom gwarantujemy przepływy finansowe przez okres 10 lat, stopę zwrotu 25 proc. w skali 5 lat, podział zysku przewyższający gwarantowaną stopę zwrotu, tj. 50 proc. na 50 proc. oraz objęcie przez operatora takich kosztów, jak podatki od nieruchomości oraz użytkowania wieczystego, ubezpieczenie, a także czynsz – wylicza Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor biura marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A. J.W. Construction Holding będzie zarówno inwestorem, jak i  operatorem obiektu. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na IV kw. 2017 r

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “J.W. Construction rozpoczyna realizacje 416 pokojowego condohotelu w Warszawie

  1. Bardzo podoba mi się inwestycja J.W. Construction. Wola Invest faktycznie bezpieczna inwestycja w nieruchomość. W dzisiejszej nieciekawej sytuacji po wyborach nie można być niczego pewnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *