W Bielanach Wrocławskich otwarto 32 pokojowy hotel   OTWARCIA

Orient Palace to nowy, trzygwiazdkowy hotel, który otwarto we wrześniu w Bielanach Wrocławskich na przedmieściach Wrocławia. Koszt budowy obiektu wyniósł 6,5 mln zł.
Na zdjęciu Tomasz Kopyczyński - dyrektor hotelu, oraz Balbina Jóźwiak - kierownik sprzedaży i marketingu
Hotel który powstał w dawnym XVIII wiecznym dworze położony jest na terenie dawnego Bledzowa (Grünhübel, Kreis Breslau), wioski, która została włączona do Bielan Wrocławskich po II Wojnie Światowej. Obiekt dysponuje 32 pokojami, restauracją specjalizującą się w kuchni indyjskiej i europejskiej, pubem, oraz strefą wellness z basenem, łaźniami fińską, parową, oraz pokojem masażu. Z myślą o gościach biznesowych przygotowano 3 sale mogące pomieścić łącznie 150 osób. Dyrektorem hotelu jest Tomasz Kopyczyński, który karierę w hotelarstwie 10 lat temu rozpoczął w Wielkiej Brytanii w sieci Marriott. Przed objęciem stanowiska w Orient Palace pracował przez dwa lata w hotelu Sofitel Wrocław na stanowisku Rooms Division Manager. Sprzedażą i marketingiem w hotelu kieruje Balbina Jóźwiak, poprzednio związana z pięciogwiazdkowym hotelem Platinum Palace  we Wrocławiu. Właścicielem obiektu jest Tomasz Zaczek, a cała inwestycja została zrealizowana przy wsparciu z funduszy Unii Europejskiej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *