Rynek HoReCa spotka sie na targach EuroGastro 2011

Szeroka oferta czołowych producentów i dostawców usług dla gastronomii, 20 tys. zwiedzających, spektakularne konkursy i pokazy, a także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i zdobycia najnowszej wiedzy –  to wszystko w dniach  23 – 25 marca w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie podczas XV Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2011.


EuroGastro to impreza o wieloletniej już tradycji i międzynarodowym charakterze, podczas której prezentowana jest pełna i różnorodna oferta produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Targi stwarzają możliwość zakupu artykułów w specjalnych targowych cenach, porównania ofert renomowanych firm oraz zapoznania się z nowościami wprowadzanymi na rynek. Ponad 250 producentów i dostawców usług HoReCa z Polski i zagranicy przedstawi wszechstronny katalog ofert w czterech sektorach: wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, wyposażenia sal restauracyjnych i barów oraz kawowego.


Kuźnia talentów

Tradycyjnie już ekspozycji wystawców towarzyszy bogaty program imprez o charakterze warsztatowo – szkoleniowym, któr [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *