Panasonic przedstawia nowy superszybki skaner

Panasonic zaprezentował nowy model skanera KV-S2087 oferujący błyskawiczne skanowanie dokumentów w wielu formatach oraz wydłużony okres eksploatacji. Dzięki szerokiej funkcjonalności urządzenie sprawdzi się zarówno w średnich, jak i dużych firmach. Kolorowy skaner A4 Panasonic KV-S2087 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak najszerszego zastosowania i jednocześnie konkurencyjnej ceny. Model umożliwia między innymi skanowanie paszportów, dowodów osobistych oraz wielostronicowych dokumentów. W efekcie z powodzeniem może być wykorzystywany w bankach, urzędach, hotelach czy placówkach medycznych. Najważniejszą cechą nowego modelu jest wysoka prędkość skanowania do 85 stron na minutę lub 170 obrazów na minutę w trybie dwustronnym. Ponadto przy użyciu zaledwie jednego przycisku KV-S2087 pozwala na zeskanowanie do 200 dokumentów w automatycznym podajniku. Model jest też wyposażony w oprogramowanie do zdalnego sterowania, umożliwiające sprawdzanie statusu skanowania online. Posiada także funkcje pozwalające na automatyczny podgląd i automatyczną powtórkę skanowania. Co więcej, urządzenie dzięki wydłużonemu okresowi eksploatacji rolki pozwala na zeskanowanie do 350 tysięcy arkuszy. - Zdajemy sobie sprawę, że obecnie przedsiębiorstwa z kluczowych branż muszą dostarczać coraz wyższej jakości usług w coraz krótszym czasie. Właśnie w odpowiedzi na te wyznania powstał nowy skaner KV-S2087 zapewniający przyspieszenie pracy przy utrzymaniu doskonałej jakości – mówi Minoru Ando, Category Manager for Communication Solutions w Panasonic. Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU jest europejskim oddziałem firmy Panasonic Systems Communications Company, który w ramach Panasonic dostarcza rozwiązania dla biznesu. Celem PSCEU jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. PSCEU pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Oferta produktów obejmuje m.in. centrale abonenckie PBX, drukarki dokumentów, profesjonalne kamery, projektory, wielkoformatowe monitory, wytrzymałe komputery przenośne i alarmy przeciwpożarowe. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską oraz możliwościami globalnego zarządzania projektami, PSCEU oferuje szereg możliwości na rynkach, na których działa. Więcej informacji o rozwiązaniach profesjonalnych Panasonic znajduje się pod adresem: http://business.panasonic.pl/.

PSCEU składa się pięć działów produktowych:

  • Rozwiązania komunikacyjne, obejmujące m.in. profesjonalne skanery, drukarki wielofunkcyjne, systemy telefonii i terminale SIP.
  • Produkty komputerowe, który pomagają pracownikom mobilnym w podniesieniu wydajności pracy, za pomocą wzmocnionych notebooków Toughbook i tabletów Toughpad oraz systemom EPOS (ang. Electronic Point of Sale). Jako lider rynku europejskiego, Panasonic osiągnął w 2014 roku 70,1-procentowy udział pod względem uzyskanych przychodów i 57,1-procentowy udział na rynku wzmocnionych tabletów (VDC, marzec 2015 r.).
  • Kamery profesjonalne, oferujące doskonałą jakość obrazu zarówno w przypadku rozwiązań audiowizualnych i emisyjnych, jak i medycznych rozwiązań wizyjnych (IMV).
  • Systemy zabezpieczeń, obejmujące kamery dozorowe i rejestratory, systemy interkomu wideo, rozwiązania kontroli dostępu, a także alarmy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.
  • Systemy wizualne, czyli dział obejmujący projektory i monitory profesjonalne. Panasonic oferuje najszerszą gamę produktów wizualnych i jest liderem europejskiego rynku z prawie 44-procentowym udziałem pod względem uzyskanych przychodów (Futuresource, dane za pierwszy kwartał 2015 roku dla projektorów powyżej 5 tys. ANSI lm z wyłączeniem projektorów 3D r.).

O Panasonic Europe:

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii technologii elektronicznej oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym zakończonym 31 marca 2015 r., zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7,72 bilionów jenów (55,5 miliarda euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, zapewniając swoim klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.