Focus Globus w Gdańsku?

Polska sieć hoteli Focus, która działa obecnie w Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie negocjuje w sprawie poprowadzenia hotelu Globus w Gdańsku ze 100 pokojami, który jest już gotowy do otwarcia.


Sieć Focus należąca do spółki Immobile bydgoskiego biznesmena Rafała Jerzego, planuje intensywny rozwój i stworzenie silnej polskiej marki hoteli biznesowych, które byłyby konkurencją dla zachodnich sieci ekonomicznych. W ciągu pięciu lat chce powiększyć swój stan posiadania do ok. 15 obiektów. Oprócz samodzielnej budowy chce też przejmować nieruchomości w dzierżawę lub w zarządzanie i w tym celu poszukuje lokalizacji w największych miastach Polski. W tym celu podpisała w ubiegłym roku umowę z firmą doradczą Colliers International, która ma pomagać spółce w ocenie atrakcyjności potencjalnych lokalizacji oraz prowadzeniu negocjacji umów. 3-gwiazdkowy hotel Globus ze 100 pokojami zlokalizowany jest na obrzeżach Gdańska przy trasie 7 z Warszawy i nastawia się na gości biznesowych. Goście będą mieli do dyspozycji klimatyzowane pokoje z 26-calowymi telewizorami, restaurację, dwie sale konferencyjne o pow. 120 mkw. i parking na 90 samochodów. Inwestorem hotelu jest spółka United European Investment Establishment z Gdyni.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *