Kolejne hotele w ofercie Voyage Privé

W ofercie Voyage Privé, największego w Europie internetowego klubu podróży, pojawiają się kolejne hotele z Polski. W ostatnim kwartale ich liczba wzrosła dwukrotnie. Voyage Privé oferuje swoim klubowiczom dostęp do wyselekcjonowanych hoteli 4- i 5-gwiazdkowych.
Platinum Palace Hotel we Wrocławiu
W wysyłanym dwa razy w tygodniu polskim newsletterze większość propozycji stanowią hotele zagraniczne, jednak systematycznie wzrasta liczba obiektów z Polski. W polskiej ofercie klubu znajdują się tak hotele sieciowe w centrach dużych miast jak np. Westin w Warszawie, Sheraton w Warszawie i Poznaniu jak i obiekty w zabytkowych dworach i pałacach np. Quadrille Conference & Spa w Gdyni, Platinum Palace Hotel we Wrocławiu czy Yarden Aparthotel w Krakowie. Voyage Privé współpracuje również z obiektami zlokalizowanymi poza ośrodkami miejskimi m.in. z podwarszawskim BoniFaCio Spa & Sport Resort, Talaria Ladies Spa w Trojanowie, Havet Hotel Resort & Spa w Dźwirzynie czy Aubrecht Country Spa Resort na Kaszubach. Niektóre z ofert polskich hoteli pojawiają się także na zagranicznych stronach Voyage Privé. Obecnie są to przede wszystkim obiekty znajdujące się w miastach dysponujących bezpośrednim połączeniem lotniczym. Jak mówi Jakub Puchałka, dyrektor zarządzający Voyage Privé Polska, celem serwisu jest zaproponowanie klientom jak najszerszej palety ekskluzywnych usług. – W naszym portfolio jest coraz więcej atrakcyjnych obiektów w Polsce. Chcemy proponować hotele w różnych miastach i regionach, dywersyfikujemy nasze propozycje pod względem lokalizacji oraz charakteru oferty. Zależy nam, aby zarówno klient poszukujący miejskiego wyjazdu, jak i zainteresowany wypoczynkiem bliżej natury znalazł ciekawą ofertę.
Platinum Palace Hotel we Wrocławiu
Przykładem udanego debiutu na rynku francuskim, hiszpańskim i brytyjskim jest wrocławski Platinum Palace, butikowy hotel urządzony w XIX-wiecznej zabytkowej posiadłości. – Dzięki temu, że nasza oferta znalazła się w zagranicznych newsletterach zyskaliśmy rezerwacje z rynków, na których do tej pory nie działaliśmy i dodatkowo w segmencie, który staramy się pozyskać – mówi Marzena Celej, dyrektor hotelu. – Szykujemy się do kolejnej prezentacji naszej oferty za granicą. Na naszym przykładzie widać, że nawet nieduży obiekt, którego usługi są na najwyższym poziomie, może konkurować z najlepszymi hotelami sieciowymi. Grupa Voyage Privé ta międzynarodowa firma z centralą w Aix-en-Provence we Francji założona w 2006 roku. Ten największy w Europie klub podróży działa w systemie flash sales: wyselekcjonowane oferty są dostępne dla zarejestrowanych klubowiczów tylko przez siedem dni. Aktualnie Grupa Voyage Privé działa w siedmiu krajach: we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Polsce i Belgii. Na koniec 2014 roku firma posiadała 14 mln zarejestrowanych członków. Z jej oferty w 2014 roku skorzystało 1 mln osób, a przychody wyniosły 420 milionów euro.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *