HPMG, Dobry Hotel, Satoria z aprobatą Marriotta

Trzy firmy z Polski uzyskały aprobatę Marriott International na zarządzanie nowymi obiektami marki Moxy i Courtyard by Marriott w naszym kraju: Dobry Hotel, Satoria Group i Hotel Professionals Management Group.

Moxy jest nową marką w portfolio sieci Marriott, charakteryzującą się designerskim stylem i nowoczesnymi rozwiązaniami wnętrz, z dużą przestrzenią publiczną, gastronomią i strefą przeznaczoną do pracy. W Polsce pierwszy hotel tej marki powstanie na terenie lotniska Katowice w Pyrzowicach. Na etapie negocjacji umowy franczyzowej z siecią Marriott, w roli doradcy inwestora Chopin Airport Development występowała firma doradcza Hotel Professionals, która do zarządzania hotelami stworzyła spółkę Hotel Professionals Management Group. – Jesteśmy dumni, że wzięliśmy udział we wprowadzeniu brandu Moxy na polski rynek hotelowy. Koncept tej lifestyle'owej marki spełni oczekiwania nowego pokolenia podróżnych i odniesie duży sukces – mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający firm HP oraz HPMG. Obecnie Hotel Professionals jest w trakcie negocjacji warunków umów dla kolejnych hoteli Moxy w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *