Nowy szef kuchni w Marriott Warszawa

Pochodzący z Australii Gavin Baxter został nowym szefem kuchni hotelu Marriott w Warszawie. Na podstawie jego doświadczeń z podróży powstała książka kulinarna, która ukaże się w polskich księgarniach w maju. Baxter ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą kuchni 5-gwiazdkowych hoteli i ekskluzywnych restauracji m.in. w Norwegii i Austrii czy luksusowych statków pasażerskich.


Do jego obowiązków należał m.in. nadzór nad przygotowywanymi posiłkami dla 2 tys. osób, planowanie budżetów kuchni, szkolenia kucharzy, a także utrzymywanie doskonałych relacji z gośćmi. Wszystkie zarządzane przez niego kuchnie otrzymywały najwyższe noty za jakość jedzenia oraz serwis. W hotelu Marriott nadzoruje funkcjonowanie wszystkich lokali gastronomicznych w hotelu: restauracji Parmizzano’s, Lilla Weneda, Chopstix, Lobby Bar, Panorama Bar & Lounge, Champions Sports Bar, Vienna Café oraz La Patisserie. Organizuje pracę personelu, tworzy sezonowe menu kreując nowe dania. Prowadzi i nadzoruje przygotowanie potraw, sprawuje kontrolę nad kosztami produkcji, wybiera rodzaj i jakość surowców oraz ich dostawców.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *