Znamy „Hotelarzy Roku 2015”

W trakcie uroczystej gali w hotelu Sofitel Warsaw Victoria ogłoszeni zostali laureaci drugiej edycji konkursu Hotelarz Roku. W konkursie organizowanym przez "Hotelarza" i Horwath HTL wybrano zwycięzców w siedmiu kategoriach. Gala odbyła się w ramach największej konferencji hotelarskiej w regionie - Hotel&Tourism Trends Poland 2015, której sponsorami strategicznymi są: Grupa Hotelowa Orbis oraz Samsung Electronics. Laureaci  okolicznościowymi statuetkami otrzymali także urządzenia Galaxy S6 Edge od firmy Samsung, oraz upominki od firm Sarmatia Trading i VS Polska.  

Piotr Gillarski/gilarski.com

Prowadzący galę Rafał Szubstarski, redaktor naczelny "Hotelarza" oraz Dariusz Futoma, dyrektor w firmie doradczej Horwath HTL podkreślali, że celem konkursu jest promowanie ludzi - najlepszych profesjonalistów i wyróżnianie ich dokonań najbardziej prestiżową nagrodą w polskiej branży hotelarskiej. – Od momentu powstania pomysłu na konkurs dbamy o to, aby laureaci byli wyłaniani w sposób bezstronny i na podstawie ściśle określonych kryteriów, od których nie ma odstępstw. Takie podejście gwarantuje też dobór kapituły. Tworzą ją branżowi eksperci - szefowie sieci, prezesi hoteli, członkowie zarządów i dyrektorzy regionalni, a także specjaliści z różnych obszarów hotelarstwa. Zaprosiliśmy do niej również zwycięzców zeszłorocznej edycji konkursu. Dokonując wyboru najlepszych hotelarzy, jurorzy brali pod uwagę wiele aspektów, ale przede wszystkim oceniali dotychczasową aktywność zawodową i projekty zrealizowane przez kandydatów, przeprowadzone restrukturyzacje, a także plany biznesowe hoteli, za rozwój których odpowiadają. – powiedział po gali Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca Hotelarza. Pracom 22 członków Kapituły przewodniczył Rafał Szubstarski, redaktor naczelny "Hotelarza". Analizie poddane były zgłoszenia kilkudziesięciu kandydatów, a każdy z jurorów mógł oddać po jednym głosie w każdej z 7 kategorii. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Osobowość Roku - Gilles Clavie, Dyrektor Generalny Orbis SA. Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego - Anna Olszyńska, Dyrektor Generalny, andel's Hotel Łódź Dyrektor Generalny w Hotelach Niezależnych - Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalny, Airport Hotel Okęcie Dyrektor Sprzedaży Hotelu Sieciowego - Tymoteusz Skuza, Dyrektor Sprzedaży w Puro Hotels Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelach Niezależnych - Kamil Lipski, Dyrektor Sprzedaży w Mera Spa Hotel Hotelarz do 35 Roku Życia - Radosław Fischbach, Dyrektor Gastronomii Hotelu Arłamów Revenue Manager - Rafał Burski, Dyrektor ds. E-commerce w Satoria Group – O sukcesie projektów hotelowych, przeprowadzanych zarówno przez sieci jak i hotele niezrzeszone, decydują w dużym stopniu ludzie. Ich zaangażowanie, umiejętności zarządcze, wiedza branżowa. Polska kadra menedżerska jest kreatywna, zmotywowana i ma coraz lepszą wiedzę oraz doświadczenia. Jej atutem jest znajomość lokalnego rynku i oczekiwań jego uczestników, na które coraz szybciej reaguje z wyprzedzeniem. - dodał Dariusz Futoma, dyrektor w Horwath HTL. - Świetnie radzą sobie w polskich hotelach niezależnych, ale też coraz więcej sieci międzynarodowych przekonuje się, że można zaufać polskim hotelarzom i „ oddać” im swoją markę.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Znamy „Hotelarzy Roku 2015”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *