Immobile nie kupi Victorii

Grupa Immobile, właściciel polskiej sieci hoteli Focus, poinformowała, że negocjacje w sprawie zakupu przez nią 3-gwiazdkowego hotelu Victoria w Lublinie zostały przerwane. Wcześniej strony ustaliły wartość transakcji na 19,5 mln zł.

Immobile planowało kupić ten 108 pokojowy hotel poprzez swoją spółkę zależną Kuchet. Strony ustaliły cenę za nieruchomość na 19,5 mln zł. 13,3 mln zł z tej kwoty miało zostać pokryte z kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w Banku Zachodnim WBK, pozostała część ze środków własnych. Jak informuje w giełdowym komunikacie Immobile, ostatecznie zaawansowane negocjacje zostały jednak przerwane przez sprzedającego. Wybudowany w 1972 roku hotel Victoria ostatni remont kapitalny przeszedł w 2011 roku. Jego właścicielem jest spółka CAPITAL PARK SCSP GRUPA HOTELOWA należąca do podkarpackiego biznesmena Ryszarda Podkulskiego, który jest też m.in. właścicielem hotelu Rzeszów i galerii Rzeszów. Do sieci Focus Hotel należy obecnie sześć hoteli, a dołączyć mają dwa kolejne w Gdańsku i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.