Starwood uruchomi na warszawskim Mokotowie hotel pod nową marką

Sieć Starwood Hotels & Resorts Worldwide podpisała umowę z firmą Mokotów Business & Airport Hotel dotyczącą uruchomienia hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. 192 pokojowy hotel zlokalizowany w Warszawie u zbiegu ulic Suwak i Konstruktorskiej, pierwszych gości przyjąć ma w czwartym kwartale 2018 roku.
Wizualizacja
W 8-kondygnacyjnym, trzygwiazdkowym hotelu znajdą się 192 pokoje oraz dwie restauracje, centrum fitness i sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 500 mkw. – Bardzo cieszymy się na współpracę z firmą Mokotów Business & Airport Hotel, jak i debiutu marki Four Points by Sheraton w Polsce. Ta transakcja potwierdza nasze starania mające na celu dostosowywanie się do potrzeb klientów na różnych rynkach. Wraz z otwarciem Four Points by Sheraton w Warszawie zaoferujemy współczesny design i obsługę na dobrym poziomie w atrakcyjnej cenie – powiedział Thomas Willms, wiceprezes sieci Starwood na Europę Środkowo-Wschodnią. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że będziemy pierwszym franczyzobiorcą sieci Starwood w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzenie nowej marki na rynek, a zwłaszcza tak konkurencyjny jak ten warszawski, nigdy nie jest łatwym zadaniem, jednak mając wsparcie sieci Starwood jesteśmy przekonani, że inwestycja będzie kolejnym sukcesem – powiedział Sławomir Janiszewski, prezes firmy Mokotów Business & Airport Hotel. Marka Four Points posiada obecnie ponad 200 hoteli w blisko 40 krajach. Hotel Four Points Warsaw Mokotów będzie pierwszym obiektem Starwood w segmencie obiektów klasy średniej i zwiększy portfolio sieci do siedmiu hoteli w Polsce. - W Polsce rośnie popyt na międzynarodowe marki hotelarskie, takie jak Four Points, które oferują nowy poziom usług zarówno dla osób podróżujących biznesowo, jak i turystycznie - powiedział Murat Yilmaz, dyrektor ds. przejęć i rozwoju na Europę Środkową i Turcję. - Widzimy duże możliwości ekspansji  na tym rynku – zwłaszcza w Europie, gdzie ponad 50 proc. nowych hoteli Starwood będzie operować w tzw. segmencie obiektów klasy średniej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.