Gołębiewski chce wybudować 700 pokojowy hotel w Łebie   INWESTYCJE

Hotele Gołębiewski, druga co do wielkości pod względem ilości pokoi sieć w Polsce już wkrótce może powiększyć się o dodatkowe 700 pokoi. Spółka już za dwa lata chce otworzyć swój nowy hotel w Łebie.
Hotel Gołębiewski Mikołajki
Obiekt ma powstać przy ulicy Nadmorskiej i zająć około dziewiętnaście hektarów. Jak informuje lokalna prasa, rada miejska przegłosowała już 9 grudnia przystąpienia do planu zagospodarowania, który umożliwi budowę tego obiektu. Tylko jeden radny głosował przeciw. Hotel ma powstać na terenach dawnej jednostki wojskowej na mierzei jeziora Sarbsko. Ma mieć minimum 6 pięter, dysponować będzie także podobnie jak inne hotele tej sieci zapleczem SPA i parkiem wodnym. Hotele Gołębiewski to obecnie 4 obiekty w Mikołajkach, Wiśle, Karpaczu i Białymstoku, dysponujące łącznie 2351 pokojami. Właścicielem sieci jest Tadeusz Gołębiewski.

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

8 komentarzy do “Gołębiewski chce wybudować 700 pokojowy hotel w Łebie

 1. Dziwne jak inni chcieli budować to max 2 piętra i poddasze a jak Gołąb chce to plan można zmienić – masakra jak pieniądze połączone z władzą dają wielkie możliwości 🙂 ciekawe jaki to będzie miało wpływ na lokalny biznes bo wróże że w problemy popadną hotele typy Łeba czy nadmorski bo stawki w nich dziś wyższe niż w Gołębiewskim będą musiały być niższe. Brawo Burmistrzu za dobicie tych obiektów, ale będzie dodatkowy wpływ z podatku dla miasta.

 2. dla zmartwionego… tutaj się zgodze z tymi piętrami fakt ma sie pieniadze wszystko idzie zalatwic. Widze że się nie orientujesz dla kogo i za ile są ceny w pokojach w hotelach Gołębiewski uwierz mi że cena tam jest o ponad 150zł wyższa od osoby niż w hotelu Łeba. a dla zwyklych hotelarzy tak jak napisales nadmorski gołębiewski nie jest zadna konkurecja a mało tego na pewno przez zbudowanie parku wodnego sezon się wydłuży. wiem co mowie bo pochodze spod Wisły i dzięki Gołębiewskiemu zyskali wszyscy

 3. Mieszkańcy Łeby , nie bójcie się tego hotelu , on nie będzie konkurencją bo nocleg kosztuje ponad 600 zł za dobę , a ściągnie tylko do Waszego miasteczka ogrom turystów na wasze pokoje w kwaterach , HG to atrakcja turystyczna , wielkie baseny , stok narciarski – Wasze miasto będzie żyło przez cały rok.

 4. bylem…molochy bez sensu, masowka zenujaca, recepcja jak perony Pkp…jak to ma byc wypoczynek to zycze szczescia

 5. SKANDALLL !!!!!!!!!!! Degradacja polskiego wybrzeża. Władze Łeby myślą tylko o podatkach a nie o kolejnych pokoleniach. Zapraszam do Karpacza- Hotel gigant- jakieś nieporozumienie. Podczas budowy wybudowano 2 pietra więcej i do dzisiaj nikt nie poniósł odpowiedzialności. W Łebie wybudują pewnie nie 6 a 8 pięter i na 100% nikt nic nie zrobi.

  Bylem na tych wydmach w 2015r i uwazam, że jest to jedyne sensowne spacerowe miejsce oraz najbardziej wartościowe miejsce w Łebie pod kątem przyrodniczym (wydmy, lasy, łąki- przepięknie), ale nie zamiast chronić ten teren lepiej wybudować największy w Polsce hotel. W tym kraju nie ma normalnych decyzji: rospuda-autostrada, autostrady najdroższe, przekręt goni przekręt.

  Zobaczymy co stanie sie hotelami w Lebie- male, kameralne i klimatyczne,a obok MOLOCH!!!

  Pozdrawiam władze Łeby- za takie pomysły zostaniecie docenieni!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *