5 gwiazdek w Pałacu Prymasowskim

Na pięć gwiazdek skategoryzowany został hotel Belotto z 20 pokojami mieszczący się w warszawskim Pałacu Prymasowskim na ul. Senatorskiej 13/15. Wieczystym użytkownikiem Pałacu są Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe.

Pierwszych gości hotel ma przyjąć na początku przyszłego roku. Jego dyrektorem został Michał Całka, ostatnio zarządzający hotelem Hilton Garden Inn Airport Kraków. W części reprezentacyjnej pałacu na parterze mieści się sześć sal o łącznej powierzchni ok. tysiąca mkw., które można wynajmować na organizację różnych imprez. Początki historii Pałacu Prymasowskiego sięgają przełomu XVI/XVII wieku. Pełnił on funkcję rezydencji prymasów Polski. W okresie międzywojennych mieściło się tam Ministerstwo Rolnictwa. Po 1989 roku był siedzibą centrali Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, w której skład wchodzą m.in. gazety „Super Express” i „Murator”, rozgłośnie Eska, VOX, WAWA i Radio Plus oraz kanały muzyczne Polo, Eska, Vox i Focus.Na pięć gwiazdek skategoryzowany został hotel Belotto z 20 pokojami mieszczący się w warszawskim Pałacu Prymasowskim na ul. Senatorskiej 13/15. Wieczystym użytkownikiem Pałacu są Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Pierwszych gości hotel ma przyjąć na początku przyszłego roku. Jego dyrektorem został Michał Całka, ostatnio zarządzający hotelem Hilton Garden Inn Airport Kraków. W części reprezentacyjnej pałacu na parterze mieści się sześć sal o łącznej powierzchni ok. tysiąca mkw., które można wynajmować na organizację różnych imprez. Początki historii Pałacu Prymasowskiego sięgają przełomu XVI/XVII wieku. Pełnił on funkcję rezydencji prymasów Polski. W okresie międzywojennych mieściło się tam Ministerstwo Rolnictwa. Po 1989 roku był siedzibą centrali Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, w której skład wchodzą m.in. gazety „Super Express” i „Murator”, rozgłośnie Eska, VOX, WAWA i Radio Plus oraz kanały muzyczne Polo, Eska, Vox i Focus.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *