Najpopularniejsze na e-Hotelarzu w 2015 roku

Ubiegły rok był rekordowy nie tylko dla drukowanego „Hotelarza”, którego sprzedaż konsekwentnie od kilku lat rośnie, ale także dla naszego portalu e-Hotelarz.pl, który odnotował absolutnie rekordowe statystyki. Internetowy serwis naszego czasopisma odwiedziło w ubiegłym roku 1 413 707 użytkowników, którzy przejrzeli 2 472 928 stron. To aż o 463 tys. unikalnych użytkowników więcej jak przed rokiem. Wśród odwiedzających co naturalne przeważali internauci z Polski, ale odnotowaliśmy także ponad 15 tys. odwiedzin z Niemiec, 13 tys. z Wielkiej Brytanii i ponad 5 tys. ze Stanów Zjednoczonych. Wśród miast przodowali internauci z Warszawy, przed Krakowem i Poznaniem. Co ciekawe na 10. miejscu uplasowała się Kościerzyna. Ponad 196 tys. użytkowników weszło na nasz portal z urządzeń komórkowych, a 47 tys. z tabletów. TOP 20 najpopularniejszych artykułów na e-Hotelarzu w 2015 roku: 1. Znamy „Hotelarzy Roku 2015” >> 2. Tyle zarabia się w hotelach >> 3. TOP Hotele Wybrane >> 4. Dyrektor generalny hotelu sieciowego i Dyrektor generalny hotelu niezależnego >> 5. ABC Projektowania pokoju hotelowego >> 6. Najlepsze luksusowe hotele w Polsce >> 7. Rusza 161 pokojowy Hampton by Hilton w Krakowie >> 8. Agnieszka Dąbrowska pokieruje sprzedażą i marketingiem hotelu Arłamów >> 9. Hotel z Pomysłem 2014 rozstrzygnięty >> 10. Motywowanie recepcjonistów >> 11. Revenue Manager i Hotelarz do 35 roku życia >> 12. Rewolucyjna zmiana – Booking.com rezygnuje z parytetów cenowych w całej Europie >> 13. Rozpoczęła się budowa Mercure Kraków Centrum >> 14. Moda na soft brandy >> 15. Król Kazimierz, Masuria, Łeba i Bochnia w nowych rękach >> 16. Hotel Anders z nowym dyrektorem generalnym >> 17. Trendy w marketingu i sprzedaży hoteli w 2015 roku >> 18. Janusz Mitulski przechodzi do Marriott International >> 19. Ponad 350 uczestników konferencji Hotel&Tourism Trends 2015 >> 20. Google wchodzi w buty OTA >>

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Najpopularniejsze na e-Hotelarzu w 2015 roku

  1. Chętnie bym poczytała o hotelach dla dorosłych , nie wiem czemu u nas w Polsce z tym jest taki problem , nigdzie odpocząć się nie da , wszędzie tylko wszystko dla rodzin z dziećmi , to innych klientów już nie ma ? Dlaczego prawie nikt nie wykorzystuje tej luki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.