Orbis sprzedaje hotel Mercure Mrągowo   INWESTYCJE

Grupa Orbis zawarła przedwstępną umowę sprzedaży hotelu Mercure Mrągowo Resort & SPA. Nabywcą jest spółka Deporium Inc. z siedzibą w Raszynie, a łączna wartość transakcji to 20 mln zł.

Strony zawarły jednocześnie umowę franczyzy, dzięki której nowy właściciel będzie kontynuował działalność hotelową pod marką "Mercure".

"Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi, pod warunkiem wyrażenia zgody na sprzedaż przez walne zgromadzenie akcjonariuszy Orbis S.A., nie później niż do dnia 29 lutego 2016 roku" – podała spółka w komunikacie. Transakcja ma zostać przeprowadzona do 31 grudnia 2016 r. Nowy właściciel przejmie wszystkich pracowników hotelu gwarantując im zachowanie dotychczasowych warunków zatrudnienia.

Wybudowany w 1981 roku czterogwiazdkowy hotel Mercure Mrągowo posiada 214 pokoi i położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Czos w regionie Wielkich Jezior Mazurskich, 2 km od centrum miasta. Do dyspozycji oddaje restaurację, bar, centrum fitness, kręgielnie, pokój zabaw dla dzieci, odkryte korty tenisowe, boisko i tor do minigolfa. W ofercie hotelowego SPA znajdują się: baseny, jacuzzi (wewnątrz i na wolnym powietrzu), sauny, 7 pokoi zabiegowych, basen z wodą wzbogaconą solą z Morza Martwego oraz łaźnia parowa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.