Polska technologia hotelarska w międzynarodowym konkursie

iLumio – polski produkt dla branży hotelarskiej reprezentuje nasz kraj w prestiżowym konkursie European Business Awards

iLumio, innowacyjny produkt dla hoteli stworzony w 2013 r. i ciągle udoskonalany przez technologiczną spółkę Ailleron, zdobył tytuł National Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards. Produkt z naszego podwórka walczy o poparcie publiczności w kolejnym etapie zmagań.

Materiał filmowy przygotowany na potrzeby dalszej rozgrywki konkursowej, z udziałem Justyny Michalczyk – iLumio General Manager’a, można obejrzeć pod adresem: http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/poland/16506

Głosy publiczności oddane na nagranie pozwolą na zdobycie tytułu National Public Champion!

Dlaczego warto oddać głos na iLumio?

iLumio to nowoczesna i najwyższej jakości obsługa hotelowa. W dobie rosnących wymogów współczesnego społeczeństwa, cyfrowy system obsługi hotelowej to konieczne dopasowanie do technologicznych standardów.

Warto zadbać o to, aby Polska znalazła się w europejskiej czołówce producentów rozwiązań branżowych wysokiej jakości. To możliwość promocji polskiej branży hotelarskiej na skalę europejską. Rozgłos zyskany dzięki wysokiej pozycji zdobytej w konkursie EBA to korzyść na całego polskiego sektora. Naprawdę warto wykorzystać tę okazję i wspomóc nas swoim głosem – przekonuje Justyna Michalczyk, iLumio General Manager.

Branża hotelarska – rośnie pozycja Polski w Europie

Według danych GUS, tylko w 2015 r. udzielono ponad 13 mln noclegów gościom z zagranicy, a liczba ta z roku na rok wzrasta. Szacuje się, że w 2016 r. obcokrajowcy będą stanowili dużo ponad 20 proc. wszystkich gości hoteli. Trend


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.