Mariusz Kaczmarski pokieruje hotelem we Wrocławiu, a Anna Trevena w Krakowie   PERSONALIA

Mariusz Kaczmarski, zarządzający dotąd hotelem Best Western Plus Q Kraków, został nowym dyrektorem generalnym 127 pokojowego hotelu Best Western Plus Q we Wrocławiu zastępując na tym stanowisku Annę Juras, związaną z obiektem od czasu jego otwarcia w 2014 roku. Jego funkcję w krakowskim obiekcie przejmie Anna Trevena, dotychczas związana z siecią Qubus.
Mariusz Kaczmarski, nowy dyrektor Best Western Plus Q Wrocław
Mariusz Kaczmarski do hotelu we Wrocławiu przeprowadza się z Krakowa, gdzie od 2015 roku zarządzał hotelem tej samej sieci, 154 pokojowym Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, a od 2009 z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił najpierw stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie dyrektora generalnego hotelu w Głogowie. Z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotels obejmując stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego hotelu Best Western Plus Q w Krakowie. Od lutego 2016 został mianowany dyrektorem czterogwiazdkowego hotelu tej samej sieci Best Western Plus Q we Wrocławiu, gdzie odpowiedzialny jest za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem. Miejsce Mariusza Kaczmarskiego na stanowisku dyrektora hotelu Best Western Plus Q Kraków zajęła Anna Trevena, która doświadczenie zdobywała w hotelach w Anglii, Walii, w Alpach francuskich, a także kilka lat zarządzała restauracjami w Szkocji. Po powrocie do Polski związała się z siecią Qubus, najpierw jako zastępca dyrektora w Krakowie, a potem jako dyrektor czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu. Poza wspomnianymi dwoma obiektami do sieci Q Hotels należą także trzygwiazdkowy hotel w Krakowie oraz hotel Q Grand Cru w Gdańsku. Sieć planuje rozbudowę o kolejne obiekty, w tym m.in. o hotel w centrum Katowic będący w trackie budowy. Wszystkie obiekty sieci Q do 25 stycznia tego roku zarządzane były przez spółkę operatorską Dobry Hotel, jednak jak pisaliśmy w ubiegłym tygodniu z końcem stycznia tego roku podmioty te się rozstały. Decyzja została podjęta w perspektywie wizji rozwoju marki Q jako niezależnego operatora hoteli oraz budowy własnej marki Q Hotels. Na jej czele stanął Piotr Madej, wcześniej związany m.in. z poznańskim hotelem City Park Poznań i warszawskim InterContinentalem.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.