SCA wprowadza na rynek nową linię dozowników do łazienek typu premium

-Połączenie formy i funkcjonalności w nowej odsłonie dozowników w toaletach high-end

Użycie dozowników w toaletach publicznych ma wiele praktycznych i higienicznych zalet. Mimo to, wiele firm dbających o swój wizerunek publiczny nie przykłada uwagi do tego jak prezentuje się ich łazienka, myśląc, iż wcale nie musi współgrać z wizerunkiem całego lokalu. Wychodząc temu naprzeciw, SCA wprowadza na rynek Tork Image Design Line – nową linię dozowników ze stali nierdzewnej dedykowaną do łazienek typu premium. Z jednej strony, personel i użytkownicy mają duże oczekiwania dotyczące funkcjonalności dozowników. Higiena jest podstawą, więc utrzymanie i uzupełnianie dozowników powinno być łatwe. Z drugiej jednak strony, firmy dbające o swój wizerunek publiczny stawiają wysokie wymagania w zakresie aranżacji mając na celu zapewnienie swoim gościom przyjemnych wrażeń estetycznych. Do tej pory dozowniki były najczęściej pomijane w kontekście aranżacji łazienek typu premium, lecz nowa linia Tork Image Design Line ma zmienić to podejście. “Firma SCA przeprowadziła badania w Europie wśród ponad 3000 klientów restauracji. Wyniki wskazują na kryteria, jakimi kierują się goście oceniając miejsce. Najważniejszym czynnikiem, po walorach smakowych potraw, jest stopień czystości i porządku zarówno w części jadalnej jak również w toaletach. 9 na 10 respondentów uważa, że stan higieny w łazienkach powinien pozostawać co najmniej na takim samym poziomie jak w pomieszczeniach, w których spożywane są posiłki. Brak czystości w toaletach jest drugim najważniejszym aspektem wpływającym negatywnie na ocenę restauracji przez klientów. Badania dowodzą, że duże znaczenie odgrywają szczegóły; wysokiej jakości produkty takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe i mydło podwyższają ocenę w przypadku 30% respondentów, a 6 na 10 badanych przyznaje, że wysoki standard utrzymania toalet jest oczekiwanym standardem.” – poinformował Wojciech Nizio, Kierownik Produktu w Tork.

Chcąc zapewnić dodatkową inspirację oraz umożliwiając swoim klientom i architektom lepsze poznanie nowej oferty, marka Tork stworzyła wirtualny showroom, gdzie pokazuje jak dozowniki Image Design Line harmonizują z otoczeniem. Nowa linia doskonale podkreśla otoczenie i wyposażenie toalet. Sprawia, że dozowniki są idealnie wkomponowane w projekt łazienki, ale wyróżniają się formą pozostawiając doskonałe wrażenia estetyczne poprzez:
  • Ponadczasowy design. Efektowny wygląd i dobór szlachetnych materiałów takich jak stal nierdzewna i wysokiej klasy plastik gwarantują wysoki poziom trwałości dozowników z linii Tork Image Design Line.
  • Poziome szczotkowanie stali nierdzewnej. Stal nierdzewna przygotowywana jest poprzez wykorzystanie techniki poziomego szczotkowania o starannie dobranej częstotliwości, co zapewnia delikatną powierzchnię urządzeń.
  • Kontrastująca czerń wykończeń. Kontrast ponadczasowej stali nierdzewnej z czernią wykończeń nadaje projektom dynamizmu i nowoczesności.
  • Smukła i opływowa linia. Nowa, elegancka linia projektów sprawia, że wyglądają delikatniej. Powierzchnia odbijając światło tworzy piękny cień dzięki czemu nadaje dozownikom smukłość i sprawia wrażenie, że unoszą się na tle ściany.

Poza doskonałą formą i wyglądem, Tork Image Design Line charakteryzuje się wyjątkowymi cechami podnosząc poziom funkcjonalności zarówno dla użytkowników jak i pracowników obsługi:
  • Bezdotykowe, automatyczne dozowniki. Bezdotykowe, w pełni automatyczne dozowniki z grupy Image Design Line są idealne do miejsc, w których wymagany jest najwyższy poziom higieny.
  • System dozowania odcinek po odcinku. Redukuje zużycie ręczników, co minimalizuje poziom obsługi oraz korzystnie wpływa na środowisko.
  • Łatwość w utrzymaniu i uzupełnianiu. Dozowniki zaprojektowane są tak, aby zapewnić łatwość ich utrzymania w czystości oraz uzupełniania – co pomaga oszczędzać czas i wysiłek obsługi.
  • Brak śladów odcisków palców i zabrudzeń. Stal nierdzewna pokryta jest specjalną warstwą ochronną zabezpieczającą przed śladami odcisków palców i plamami.

Showroom linii Image Design Line:

 

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dostępne są na:

 

Więcej informacji udziela:

 

A PRiori Communications Email: office@apriori-communications.com Telefon: +48 570 774 727 www: www.apriori-communications.com

 

  Tork® Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do SCA marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl.

 

Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA

Firma SCA to światowy lider działający w branży higienicznej i leśnej. Koncern rozwija i produkuje artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. SCA oferuje produkty wielu znanych marek w ponad 100 krajach. Najbardziej znane marki globalne SCA to TENA i Tork, a wśród marek lokalnych: Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo i Vinda. Będąc największym prywatnym właścicielem terenów leśnych w Europie, SCA zwraca szczególną uwagę na racjonalną gospodarkę zasobami leśnymi. SCA zatrudnia 44 000 pracowników, a dochód uzyskany ze sprzedaży produktów w 2014 r. wyniósł 104 mld SEK (11,4 mld EUR). SCA powstała w 1929 r. a jej siedziba mieści się w stolicy Szwecji, Sztokholmie. SCA jest notowana na szwedzkiej giełdzie papierów wartościowych. Więcej informacji na www.sca.com

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.