Gromada w Cedzynie do zburzenia

Nowy właściciel trzygwiazdkowego hotelu Gromada w Cedzynie zdecydował o jego zamknięciu. W jego miejscu powstanie apartament owiec – informuje serwis echodnia.eu. Wybudowany w 1981 obiekt przez lata był najnowocześniejszy hotelem w regionie świętokrzyskim. W ostatnich latach mająca problemy finansowe Gromada zaniedbała obiekt, który niedoinwestowany zaczął podupadać. Pod koniec ubiegłego roku został kupiony przez spółkę AKP GRUPA. Jej właścicielem jest Andrzej Pocheć, do którego należy już inny znany luksusowy hotel w Cedzynie - Uroczysko. Inwestor zdecydował o zamknięciu zniszczonego hotelu, a w jego miejscu powstanie pięciokondygnacyjny budynek z około 40 apartamentami o powierzchni od 40 do 150 metrów kwadratowych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Gromada w Cedzynie do zburzenia

  1. „znany luksusowy hotel w Cedzynie – Uroczysko”. Czy autor zna znaczenie słowa „luksusowy” ? Proszę może opinie poczytać, zanim napisze się taki tekst…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.