Otwarcie Willi Marysin

Na początku maja br. w Bukowinie Tatrzańskiej (przy drodze prowadzącej z Zakopanego do Morskiego Oka i na Łysą Polanę) otwarty został kameralny pensjonat Willa Marysin. Obiekt ma 12 apartamentów (wszystkie z aneksem kuchennym), przeznaczonych dla 2–6 osób. Każdy z nich jest inaczej zaprojektowany i wyposażony – mówi Ryszard Posyniak, współwłaściciel pensjonatu. W przyziemiu znajduje się sala konferencyjna na 30 osób.
Budowa Willi Marysin rozpoczęła się latem ub.r. Pensjonat zlokalizowano w drewnianym domu pochodzącym z 1932 r. Jednak wnętrza wyposażone są w stylu, powiedzmy, skandynawskim – mówi Ryszard Posyniak. Wokół jest naprawdę dużo obiektów zaprojektowanych wewnątrz w typowo tatrzańskim stylu. Jednocześnie w każdym apartamencie jest internet, a na kolejne piętra można dojechać windą, jedyną w okolicy. Inwestycja kosztowała kilka milionów złotych. Autorką projektu wnętrz jest Krystyna Łyczakowska, prezes oddziału SARP w Krakowie. l

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *