Cisowianka Perlage partnerem legendarnego Mille Miglia

Historia, szyk i emocje! Cisowianka Perlage została partnerem prestiżowego, międzynarodowego rajdu historycznych samochodów Mille Miglia.


Pozycja należącego do Polskich Zdrojów eksportowego brandu Perlage za granicą ciągle się umacnia. Najlepszym dowodem na jej coraz silniejszą pozycję i rozwój działań eksportowych marki jest podpisanie umowy partnerskiej z prestiżowym wyścigiem samochodowym Mille Miglia. Polskie Zdroje zostały wybrane przez organizatorów rajdu spośród grona międzynarodowych firm i dzięki temu Cisowianka Perlage stanie się, jako pierwsza polska marka w historii, długoterminowym sponsorem tego słynnego w świecie wydarzenia.

Mille Miglia to wyścig niezwykły łączący w sobie historię motoryzacji, tradycję i niebywały szyk jakiego nadają mu startujące samochody. A mogą brać w nim udział jedynie te modele, które brały udział w Historycznym Mille Miglia (od 1927 do 1957 roku). Po raz pierwszy Mille Miglia, wyścig po drogach Włoch Północnych, odbył się w 1927 roku. Obecnie rajd ten stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w światowym kalendarzu sportów samochodowych.

Cisowianka Perlage i Mille Miglia posiadają wiele cech wspólnych – prestiż, wyjątkową jakość, poszanowanie tradycji i dużą popularność. Dlatego obopólna chęć do współpracy obu tych marek jest bardzo naturalna.

Mille Miglia zaczyna się 19 maja i trawa 4 dni.


Więcej o rajdzie Mille Miglia na www.1000miglia.it i na stronie www.cisowianka.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *