Ponad 3 mln zł zysku hotelu Arłamów

- Mimo że jest to dopiero drugi rok działalności hotelu to odnotowaliśmy niewielki zysk już po pierwszym roku oraz świetny wynik na poziomie 3 mln zysku netto po drugim roku. Wskaźniki hotelowe pokazują że Arłamów stabilnie i sukcesywnie zdobywa rynek i jest jednym z najlepszych pod tym względem hoteli w Polsce – mówi w rozmowie z „Hotelarzem” Piotr Ledworuch, dyrektor generalny hotelu Arłamów. Pełna treść rozmowy w najnowszym wydaniu naszego miesięcznika.

Piotr Ledworuch, dyrektor generalny hotelu Arłamów

Piotr Ledworuch mówi również o przygotowaniach do przyjęcia reprezentacji Polski, która spędzi w tym hotelu ostatni tydzień przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji. - Daliśmy słowo trenerowi Nawałce oraz prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi, że zrobimy dla naszej kadry taki stadion, że mistrzostwo będą mieli w kieszeni. Powstaje więc kosztem około 4 mln zł stadion z naturalną podgrzewaną murawą zgodnie z wymaganiami FIFA i trawą naturalną podobną do murawy, która będzie na stadionach francuskich w czasie mistrzostw Euro 2016 – mówi dyrektor generalny. - Nie być w Arłamowie to jak nie znać najwyższej jakości hotelarstwa. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, wystarczy wspomnieć choćby otwarcie działu fizjoterapii,balneologii, czy też oferty kulturalnej, koncertów i kabaretów aż wreszcie Otwarcia Muzeum Skarbów Ziemi, które działa już od 1 rudnia ubiegłego roku i posiada najbogatszą w Polsce kolekcję minerałów – dodaje Ledworuch. Otwarty w grudniu 2013 roku kompleks Arłamów to czterogwiazdkowy hotel (213 pokoi), historyczna rezydencja i wille myśliwskie, a także  olbrzymie zaplecze sportowo-wypoczynkowym. Obiekt dysponuje m.in. pełnowymiarowymi boiskami do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową. Goście mają do dyspozycji także kryte i odkryte korty tenisowe, korty do squash’a, ściankę wspinaczkową, siłownię, salę fitness, dwie strzelnice, stadninę koni, pole golfowe, boiska wielofunkcyjne, park linowy, kompleks narciarski, salę do tenisa stołowego czy boiska do gry w badmintona. W Arłamowie działa także luksusowe VIP Spa i strefa basenów. Hotel jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród m.in. Hotelu z Pomysłem 2014 i World Travels Award. O tym jakie są wyniki hotelu Arłamów, jakie ma obłożenie i średnią cenę roczną, a także jakie procedury bezpieczeństwa musi spełnić przed przyjęciem kadry przeczytasz w najnowszym „Hotelarzu”

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *