Po wakacjach wybiorą wykonawcę Moxy w Pyrzowicach

Najpóźniej po wakacjach spółka Chopin Airport Development wybierze wykonawcę, który wybuduje hotel w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Obiekt działający pod marką Moxy, ma być gotowy w 2019 roku.
Wizualizacja
Inwestor wystąpił już o wydanie warunków pozwalających na doprowadzenie do działki instalacji wodnych, gazowych i energetycznych. Zlecono także specjalistom badania geologiczne i analizę gruntu. Hotel powstanie na wydzierżawionej inwestorowi przez Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze półhektarowej działce w pobliżu budynku biurowego cargo, zaraz obok terminalu pasażerskiego. Przypomnijmy, że 11 września ubiegłego roku Chopin Airport Development i Marriott International podpisały umowę franczyzową dotyczącą budowy na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach hotelu pod marką Moxy. Pyrzowickie lotnisko notuje systematyczny wzrost ruchu pasażerskiego. W tym roku obsłuży około 3,3 mln podróżnych, oferując pasażerom ponad 100 tras regularnych i czarterowych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *