Artur Zawadzki nowym dyrektorem hotelu Sheraton Poznań   PERSONALIA

Artur Zawadzki, dotychczas pełniący obowiązki dyrektora, został oficjalnie mianowany dyrektorem generalnym hotelu Sheraton Poznań. Do obowiązków nowego szefa będzie należało zarządzanie obiektem oraz koordynacja pracy wszystkich jego działów.

Artur Zawadzki jest związany z marką Sheraton od 20 lat. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w warszawskim hotelu Sheraton, gdzie należał do zespołu otwierającego obiekt w 1996 r. Na przestrzeni lat pełnił m.in. funkcję kierownika działu służby pięter oraz kierownika recepcji.

Przez ostatnie 6 lat zarządzał działami operacyjnymi warszawskiego Sheratona jako zastępca dyrektora generalnego.

Do Poznania przyjechał w sierpniu 2015 roku, kiedy to tymczasowo przejął zarządzanie hotelem od odchodzącego Marco Foelske. Oficjalnie funkcję dyrektora hotelu Artur Zawadzki objął z początkiem marca.

Zawadzki ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania, a w miarę rozwoju sieci Starwood w Polsce wielokrotnie pełnił funkcję trenera i mentora dla kadr nowo otwierających się hoteli sieci. Od 2003 r posiada certyfikat Green Belt w metodologii Six Sigma. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Pasją nowego dyrektora jest motoryzacja. Wolny czas chętnie spędza remontując stare polskie motocykle.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.