Tarczyński S.A. poszerza ofertę HoReCa

Największy polski producent kabanosów zwiększa swoje wpływy w kanale HoReCa. Tarczyński S.A. oprócz bogatej oferty kultowych przekąsek, proponuje najwyższej jakości wędliny, kiełbasy cienkie oraz wyroby dojrzewające. Spółce przyświeca idea – wyselekcjonowane produkty zawsze blisko konsumenta. To dlatego rarytasy marki dostępne są w sklepach stacji benzynowych, hotelach, pubach i restauracjach, a także stanowią dodatek do produktów typu fast food oraz convenience.

Przyzwyczajenia konsumenckie to klucz do rozwoju kategorii Tarczyński HoReCa. – Wychodzimy z założenia, że to, co dobre, znane i lubiane, chcemy mieć zawsze pod rękąbez względu na miejsce, w jakim się znajdujemy – mówi Michał Tatara, Dyrektor ds. Dystrybucji Nowoczesnej i HoReCa Tarczyński S.A. – To dlatego, śniadanie w hotelu powinno być jak najbardziej zbliżone do tego, które sami przygotowujemy, a pizza lub hot dog z dodatkami najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci wypełniający na co dzień koszyk zakupowy naszymi produktami, mogli zasmakować ich również poza domem – dodaje Tatara.

Tarczyński S.A. w kanale HoReCa proponuje linie przekąskową, śniadaniową, grillową, biesiadną oraz dodatków do pizzy. Wiodącą pozycję stanowią kabanosy, w produkcji których specjalizuje się firma. W ofercie dostępne są m.in. cienkie Kabanosy Exclusive wieprzowe i drobiowe, wzbogacone szeroką gamą smakową (np. chilli, bekon, ser) oraz kabanosy dojrzewające z dodatkiem sera pleśniowego czy orzechów laskowych. W przypadku śniadań można wybierać z produktów serwowanych na zimno (Szynka Gotowana w Plastrach, Salami w Papryce w Plastrach) oraz na ciepło (Parówki z Szynki, Kiełbaski Białe Śniadaniowe). – Oferta jest bardzo szeroka i bez wątpienia zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów – mówi Michał Tatara. – I co ważne, każdy z naszych Kontrahentów znajdzie rarytasy odpowiadające jego oczekiwaniom i potrzebom.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *