Paweł Chmielnicki stanął na czele Hoteli SPA Dr Irena Eris   PERSONALIA

Stanowisko dyrektora generalnego i członka zarządu w spółce Hotele SPA Dr Irena Eris objął Paweł Chmielnicki, ostatnio związany z Grupą Zdrojowa Invest. Jego zadaniem jest zarządzanie całą siecią  hotelową składającą się z trzech luksusowych hoteli. - Niezmiernie cieszę się, że dołączając do zaangażowanego zespołu pracowników grupy Hotele SPA Dr Irena Eris, będę miał okazję współuczestniczyć w umacnianiu i rozwoju marki Dr Irena Eris. - powiedział Paweł Chmielnicki i dodał. - Kontynuując pracę nad standardami obsługi i pracy, rozwojem akcji sprzedażowo-marketingowej oraz podnoszeniem efektywności finansowej przedsiębiorstwa, dążyć będę do utrzymania niekwestionowanej pozycji lidera w segmencie hoteli luksusowych typu spa i resort. Pierwsze doświadczenie w branży hotelarskiej zdobywał w 2002 roku jako dyrektor Qubus Hotel, a następnie pełniąc rolę dyrektora regionalnego, nadzorował funkcjonowanie siedmiu, należących do tejże sieci hoteli, położonych w zachodniej i północnej części Polski. Przez ostatnie trzy lata związany był z grupą Zdrojowa Hotels, której obiekty są zlokalizowane w czterech miejscowościach wypoczynkowych. Pełniąc w spółce stanowisko dyrektora operacyjnego sieci, bezpośrednio nadzorował pracę dyrektorów poszczególnych hoteli i podlegających im ponad 350 pracowników, a do jego najważniejszych zadań należało podnoszenie jakości obsługi oraz ujednolicenie standardów we wszystkich obiektach. Paweł Chmielnicki jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, co zaszczepiło w nim pasję do uprawiania sportu. Jako były reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w triathlonie, nie rozstaje się z tą dyscypliną do dzisiaj. Prywatnie, wolne chwile najchętniej spędza aktywnie z rodziną. Hotele SPA Dr Irena Eris to obecnie trzy luksusowe obiekty zlokalizowane w Krynicy Zdroju, Wzgórzach Dylewskich i Polanicy Zdroju.

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

20 komentarzy do “Paweł Chmielnicki stanął na czele Hoteli SPA Dr Irena Eris

  • Zarząd i Rada Nadzorcza to łącznie sześciu członków, więc ważnych i ważniejszych stanowisk jest więcej. Natomiast w całej grupie jest aktualnie ponad 650 osób. Portfolio to ponad pół miliardach złotych oraz 8 otwartych obiektów hotelarskich nad morzem i w górach i kilka w budowie łącznie z Radisson Blu Resort, Świnoujście.
   Warto sprawdzać opinie i rekomendacje u źródła ;).

   Pozdrawiamy i życzymy wszystkim powodzenia,
   Zdrojowa Invest & Hotels

   • Ale co do tego ma ilość posiadanych przez Zdrojową hoteli?
    Chmielnicki zarządzał siecią hoteli Zdrojowej? Zarządzał.

    Więc gdzie tu jakiekolwiek przekłamanie?

    • Chcielibyśmy wskazać, że to była odpowiedź na post internauty „Gosc”, a nie komentarz do artykułu i byłego dyrektora operacyjnego, który notabene nie pracuje w Zdrojowej od prawie pół roku. Poza tym siecią Zdrojowej zarządza nie tylko operacyjny, a wielu dyrektorów, w tym sieciowych. Natomiast ponad jest Zarząd i Rada Nadzorcza.

 1. Panie Dyrektorze, gratuluję i trzymam kciuki za kolejne sukcesy! Bardzo krótko, ale wielką przyjemnością było z Panem pracować, liczę, że nasze drogi zawodowe się jeszcze kiedyś skrzyżują 😉

  • Jesli naprawde poprzedni pracodawca zwolnil go za prowadzenie jakiegos internetowego sklepu rowerowego, to ja nie chcialbym miec w zyciu do czynienia z takim pracodawca. Co to za firma ktora zwalnia za posiadanie pasji. Lata 90 i praca po 24h na dobe juz dawno odeszly w zapomnienie.

    • Prowadzenie sklepu internetowego miałoby być powodem zwolnienia? Dla mnie to śmieszne. Taki sklep prowadzi się raczej dla funu i z pasji a nie chęci zarobku. Widocznie zarząd Zdrojowej nie wie co to pasja stąd ten ścisk pośladów.

     • wez lepiej ten Ginkofar od kiedy to sklep prowadzi sie dla przyjemnosci, to moze na allegro sklepy prowadza dla przyjemnosci albo amazona prowadza dla przyjmnosci.

 2. Hotele Eris dla mnie to nie relaks , to nie spa , to przedszkole , żłobek , hotel nastawiony na ludzi z małymi dziećmi , wszędzie płacz i krzyk dzieci , rodzice nie zajmują się dziećmi , w żaden sposób hotel nie chroni pozostałych gości , relaks ? jedlismy kolacje niby romantyczną dla dwojga , obok noworodek kilkudniowy darł się godzine , restauracja 5* – super opcja . Pewnie zmiana dyrektora nic nie zmieni .

 3. Pawłowi gratuluję i życzę samych sukcesów, bo zna się na branży. Ale warto się zastanowić, czy w Zarządzie Zdrojowej Invest nie iskrzy czasem – odejście dość ważnej osoby przy obecnym otwarciu w Świnoujściu rzeczywiście daje do myślenia.

  • Pawelek nie osmieszaj sie przeciez tam jest rodzina i starzy pracownicy, to u ciebie powinni się zasranawiac

  • Pan Chmielnicki przestał pełnić funkcję COO prawie pół roku temu, czyli niemal 2 lata przed otwarciem Radisson Blu Resort, zatem nie wpłynie to w żadne sposób na proces przygotowywania do otwarcia. A stanowisko COO jest już od listopada obsadzone oraz powołane zostały kompetentne osoby do zarządu sieci. Naszemu byłemu pracownikowi życzymy sukcesów zawodowych.

 4. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają standardy obsługi i jakość po jego rządach w zdrojowej. .. nie jest to przyjemność gościć w tych hotelach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.