Brytyjscy turyści wybiorą Polskę kosztem Francji?

Brytyjskie Biuro Spraw Zagranicznych, odpowiednik polskiego MSZ, zarekomendowało swoich obywatelom wybranie m.in. Polski jako celu podróży podczas zbliżających się wakacji. Nasz kraj – w przeciwieństwie do takich państw jak Francja, czy Belgia – ma jeden z najniższych poziomów zagrożenia terrorystycznego. 
Fot. Daily Mail
Eksperci z biur turystycznych twierdzą, że Brytyjczycy powinni zapoznawać się z ogłoszeniami Foreign Office przed wyjazdem na wakacje - informuje "Daily Mail".  Brytyjski urząd odradza swoim obywatelom podróżowanie do takich krajów jak Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania czy Norwegia z uwagi na wysokie zagrożenie atakami ze strony islamskich terrorystów. W aktualnym zestawieniu państw, w którym jest najmniejsze zagrożenie ataku terrorystycznego znalazła się Polska, Islandia, Liechtenstein, Japonia, Słowenia, Malta, Seszele, Bahamy, Kostaryka oraz Fidżi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *