Kinga Łata dyrektorem operacyjnym sieci Zdrojowa Hotels

W wyniku awansu wewnętrznego Kinga Łata stanęła na czele 600-osobowego zespołu Zdrojowej Hotels, obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego sieci.

Jej głównym zadaniem jest nadzorowanie pracy dyrektorów hoteli, dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim poprawienie zaangażowania poprzez dedykowane programy skierowane do pracowników. Kinga Łata związana jest ze Zdrojową od sześciu lat, najpierw jako dyrektor 4-gwiazdkowego Sand Hotelu, a następnie flagowego obiektu sieci – 5-gwiazdkowego Marine Hotel & Ultra Marine. Od trzech lat jest też członkiem zarządu spółki. Jednocześnie do zarządu Zdrojowej Hotels wszedł główny księgowy grupy, Michał Kwapisz, związany z grupą Zdrojowa od ośmiu lat. Zdrojowa Hotels jest operatorem ośmiu obiektów Zdrojowej Invest łącznie z ok. 800 pokojami i apartamentami w Kołobrzegu, Świnoujściu, Ustroniu Morskim i Szklarskiej Porębie. W 2017 roku Zdrojowa chce uruchomić w Świnoujściu 5-gwiazdkowy hotel Radisson Blu z 340


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.