Zdrojowa dba o bezpieczeństwo swoich gości

Załoga Zdrojowej Hotels została przeszkolona z zakresu postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego. Hotele zostały także wyposażone w defibrylatory.

Hotel Marine, Kołobrzeg

Mając na uwadze bezpieczeństwo gości kołobrzeskich obiektów sieci Zdrojowa Hotels przeprowadzono dla kadry serię szkoleń „Zasady postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego”. Dla Marine Hotel***** & Ultra Marine, Diune Hotel***** & Resort, Sand Hotel**** oraz Boulevard Ustronie Morskie były one realizowane przez funkcjonariuszy Komedy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Na tej podstawie przeprowadzone zostało również szkolenie w Cristal Resort Szklarska Poręba. Oprócz tego obiekty Zdrojowej Hotels zostały wyposażone w pełni zautomatyzowane elektryczne defibrylatory AED. Urządzenia te analizują rytm serca i określają czy poszkodowany wymaga defibrylacji. Za pomocą prostych komunikatów głosowych intuicyjnie kierują osobą udzielającą pomocy. Instrukcje są proste i nawet osoba bez doświadczenia może obsłużyć urządzenie. Warto dodać, że w przypadku nagłego zatrzymania krążenia zwiększają przeżywalność – w połączeniu z resuscytacją – do 75%. Szkolenia zorganizowaliśmy głównie z myślą o pracownikach recepcji oraz ochrony, którzy powinni reagować na zagrożenia w pierwszej kolejności. Oprócz zapewnienia komfortu, chcemy, aby obsługa była w stanie zadbać zarówno o bezpieczeństwo naszych gości, jak i własne. Natomiast nowoczesne defibrylatory zostały zlokalizowane w naszych nadmorskich obiektach tuż przy promenadzie i plaży, żeby przez całą dobę każdy mógł z nich skorzystać. Przeszkolona kadra Zdrojowej może w tym pomóc, ale mam nadzieję, że nigdy nie zajdzie taka potrzeba. To kolejny krok w podwyższaniu naszych standardów – mówi Kinga Łata, dyrektor operacyjny sieci Zdrojowa Hotels. Należy zaznaczyć, że defibrylator w Boulevard Ustronie Morskie jest jedynym w tej miejscowości, a urządzenia w kołobrzeskich hotelach Zdrojowej będą dostępne w razie konieczności dla wszystkich wypoczywających w strefie nadmorskiej miasta. Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski wywodzący się z Kołobrzegu i skoncentrowany na kurortach. Obecnie ma otwartych 8 obiektów nad morzem i w górach, w tym najnowszy kołobrzeski Diune Hotel***** & Resort. Zdrojowa to pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper dochodowych apartamentów wakacyjnych w Polsce z 650-osobową kadrą. Aktualnie buduje największy kompleks hotelowo-apartamentowy na Wybrzeżu – Baltic Park Molo, z „Radisson Blu Resort, Świnoujście”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.