Nowe hotele w IGHP

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego pozyskuje coraz więcej nowych członków. W ostatnich tygodniach jej grono powiększyło się o pięć hoteli z Wrocławia, Białegostoku, Suwałk, Świnoujścia i Lublina. Obiekty oferują swoim gościom łącznie blisko 430 pokoi, tym samym liczba pokoi członków Izby wynosi obecnie blisko 26 tysięcy.

Na zdjęciu Ibis Styles Wrocław Centrum

3-gwiazdkowy ibis Styles Wrocław Centrum, 4-gwiazdkowy hotel Branicki w Białystoku, położony w Suwałkach 3-gwiazdkowy hotel Szyszko, nadmorski 3-gwiazdkowy Hotel Trzy Wyspy oraz nowy hotel na mapie Lublina 3-gwiazdkowy Wieniawski zostały nowymi członkami Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. - Liczba hoteli dołączających do grona najbardziej dynamicznej hotelarskiej organizacji w Polsce systematycznie wzrasta, co jest przedmiotem mojej ogromnej radości z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, coraz większa różnorodność wśród członków Izby sprawia, że jesteśmy bliżej realnych problemów każdego rodzaju obiektu, a po drugie - dzięki rosnącej liczbie hoteli mamy większą siłę, żeby skutecznie walczyć o interesy naszej branży, zarówno w kraju, jak i na rynku europejskim – komentuje Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP. ibis Styles Wrocław Centrum jest położony w centrum Wrocławia i oferuje 133 pokoje. Zaprojektowany w ramach unikalnego kompleksu budynek jest usytuowany naprzeciwko głównego dworca kolejowego. Historyczny rynek, atrakcje kulturalne takie jak Opera, Teatr Muzyczny, Aquapark, a także centra handlowe i lokale rozrywkowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Międzynarodowe lotnisko znajduje się tylko 10 km od hotelu. Położony w centrum Białegostoku hotel Branicki to dwukrotny zwycięzca „Konkursu Jakości Usług Hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts". Stylem nawiązuje do klimatu przedwojennego miasta i tradycji ekskluzywnego białostockiego Hotelu Ritz. Posiada 30 pokoi urządzonych w indywidualnym stylu i 2 apartamenty - Hetmański i Różany. Lokalizacja hotelu zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych zabytków, instytucji kultury i obiektów biznesowych. Trzygwiazdkowy hotel Szyszko znajduje się 2 km od centrum Suwałk. Oferuje 140 miejsc noclegowych w 68 pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz apartamentach. Obiekt położony jest 10 km od Wigierskiego Parku Narodowego i jeziora Wigry. Położony w Świnoujściu hotel Trzy Wyspy to kompleks trzech budynków, oferujący gościom 150 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe jak również pokoje rodzinne i apartamenty. Hotel jest usytuowany 135 metrów od promenady, 800 metrów od zabytkowego Parku Zdrojowego i 1,8 km od latarni morskiej w Świnoujściu. Hotel Wieniawski to połączenie zabytkowej elewacji 100-letniej kamienicy z nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem. Do dyspozycji gości jest 49 jedno- i dwuosobowych eleganckich i wygodnych pokoi o trzygwiazdkowym standardzie. Wieniawski położony jest w zacisznej części centrum Lublina, w sąsiedztwie Starego Miasta i licznych atrakcji turystycznych. Odległość od lotniska w Lublinie wynosi 15 km. Operatorem hotelu jest firma HB Projekt z Białegostoku, właściciel Hotelu Branicki, Branicki Boutique Rooms oraz Apartamentów Zamenhofa.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.