Strabag wybuduje Motel One w Warszawie   INWESTYCJE

Strabag jest nowym właścicielem działki wraz z projektem inwestycyjnym przy ulicy Tamka 38 w Warszawie, naprzeciwko Muzeum Chopina. Zamierza wybudować na niej 330 pokojowy hotel marki Motel One. Obecnie inwestor jest na etapie zdobywania pozwoleń na budowę - ustalił „Hotelarz”.

Wizualizacja

  Budowa hotelu ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, a gotowy obiekt będzie dzierżawiony. Poprzedni właściciel działki, firma Tamex Inwestycje już kilka lat temu zapowiadała budowę w tym miejscu hotelu pod międzynarodową marką. Prace jednak nigdy się nie rozpoczęły. Nowym właścicielem gruntu jest Strabag - europejska spółka budowlana mająca siedzibę w Wiedniu w Austrii notowana na Deutsche Börse we Frankfurcie. Spółka ta zamierza rozpocząć budowę hotelu jeszcze w tym roku. Hotel powstanie na miejscu parkingu i piętrowego pawilonu z czasów PRL-u. Motel One to sieć nowoczesnych, niedrogich hoteli budowanych w centrach miasta lub w pobliżu centrów i ważnych punktów komunikacyjnych. Marka stworzona została w 2000 roku w odpowiedzi na oczekiwania nowej generacji gości szukających tanich hoteli z nowoczesnym designem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *