Green House Development kupił działkę pod hotel przy Chmielnej

Działka przy ulicy Chmielnej 89 w centrum Warszawy zmienia właściciela. Kulczyk Real Estate Holding sprzedaje parcelę firmie Green House Development – ustalił "Eurobuild CEE". Powstanie tam hotel. Nowego właściciela reprezentował Emil Domeracki, ekspert z działu doradztwa inwestycyjnego ds. gruntów w Colliers International. Strony podpisały przedwstępną umowę przejęcia. Kolejny element doradztwa, jak zaznacza Emil Domeracki, dotyczy wyboru sieci hotelowej. Rafał Abramczyk, dyrektor działu hotelowego w GHD w rozmowie z „Eurobuild” zapewnił, że deweloperowi zależy na kontynuacji zabudowy ulicy Chmielnej zgodnie z przyjętymi planami miasta, widząc w tej części Warszawy tkankę hotelową doskonale uzupełniającą obecną już i tworzącą się w przestrzeń komercyjną.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Green House Development kupił działkę pod hotel przy Chmielnej

  1. Ghd złożylo wniosek o upadłość . Nic nie będą budować przy Chmielnie. To była lipa pod fundusz. Tak mówią na mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *