Green House Development kupił działkę pod hotel przy Chmielnej

Działka przy ulicy Chmielnej 89 w centrum Warszawy zmienia właściciela. Kulczyk Real Estate Holding sprzedaje parcelę firmie Green House Development – ustalił "Eurobuild CEE". Powstanie tam hotel. Nowego właściciela reprezentował Emil Domeracki, ekspert z działu doradztwa inwestycyjnego ds. gruntów w Colliers International. Strony podpisały przedwstępną umowę przejęcia. Kolejny element doradztwa, jak zaznacza Emil Domeracki, dotyczy wyboru sieci hotelowej. Rafał Abramczyk, dyrektor działu hotelowego w GHD w rozmowie z „Eurobuild” zapewnił, że deweloperowi zależy na kontynuacji zabudowy ulicy Chmielnej zgodnie z przyjętymi planami miasta, widząc w tej części Warszawy tkankę hotelową doskonale uzupełniającą obecną już i tworzącą się w przestrzeń komercyjną.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Green House Development kupił działkę pod hotel przy Chmielnej

  1. Ghd złożylo wniosek o upadłość . Nic nie będą budować przy Chmielnie. To była lipa pod fundusz. Tak mówią na mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.