Nowe hotele w IGHP

Do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w ostatnich tygodniach dołączyło pięć hoteli: 3-gwiazdkowe ibis Styles Wrocław Centrum, Szyszko z Suwałk, Trzy Wyspy ze Świnoujścia i Wieniawski z Lublina oraz 4-gwiazdkowy Branicki z Białegostoku.

Łącznie dysponują one 430 pokojami. Izba skupia obecnie ok. 200 hoteli z ponad 110 tys. pokoi. – Liczba hoteli dołączających do grona najbardziej dynamicznej hotelarskiej organizacji w Polsce systematycznie wzrasta, co jest przedmiotem mojej ogromnej radości z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, coraz większa różnorodność wśród członków Izby sprawia, że jesteśmy bliżej realnych problemów każdego rodzaju obiektu, a po drugie: dzięki rosnącej liczbie hoteli mamy większą siłę, żeby skutecznie walczyć o interesy naszej branży, zarówno w kraju, jak i na rynku europejskim – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP. ibis Styles Wrocław Centrum dysponuje 133 pokojami, a projekt hotelowych wnętrz utrzymany jest w klimacie „Alicji w Krainie Czarów”. Trzy Wyspy to kompleks trzech budynków, oferujący gościom 150 pokoi. Hotel Szyszko oferuje 68 pokoi. Hotel Wieniawski z 49 pokojami to połączenie zabytkowej elewacji 100-letniej kamienicy z nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem. Operatorem hotelu jest firma HB Projekt z Białegostoku, do której należy hotelu Branicki z 30

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *