Patroni i Sponsorzy konferencji Hotel Trends Poland & CEE

W dniach 28-29 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji Hotel Trends Poland & CEE. Patronat nad tym wydarzeniem objęli Minister Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna oraz HOTREC – Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni. Złotymi Sponsorami zostali Chopin Airport Development i firma Polor.

Organizowana przez redakcję „Hotelarza” i firmę doradczą Horwath HTL konferencja Hotel Trends Poland & CEE to największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli i inwestorów hoteli, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, kadrę zarządzającą, przedstawicieli firm developerskich i funduszy inwestycyjnych, architektów, projektantów oraz dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 350 uczestników. Podczas tegorocznej konferencji zostaną poruszone tematy dotyczące najistotniejszych zmian zachodzących na rynku hotelowym i ich wpływu na polskie hotelarstwo. Polscy i międzynarodowi eksperci przedstawią nowe trendy i będą dyskutować m.in. o koncentracji w branży hotelarskiej; trwającym boomie inwestycyjnym i jego konsekwencjach; o tym, jak sprzedawać więcej przez własną stronę i o zarządzaniu pracownikami z generacji Y. Pierwszy dzień poświęcony będzie na dyskusje panelowe, drugi – na spotkania warsztatowe. O prestiżu Hotel Trends świadczą kolejni patroni i sponsorzy tego wydarzenia. Patronat nad imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Polska Organizacja Turystyczna – rządowa agencja działająca na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej w kraju i za granicą oraz HOTREC – Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE. Do grona Złotych Sponsorów dołączył Chopin Airport Development – spółka powołana przez Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze w celu realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. ChAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. W portfelu firmy znajdują się: Courtyard by Marriott przy Lotnisku Chopina, dwa hotele Hampton by Hilton w Warszawie i Gdańsku oraz Best Western Jurata. Na Okęciu trwają prace nad 5-gwiazdkowym hotelem pod marką Renaissance z 225 pokojami. Spółka podpisała także list intencyjny na budowę hotelu pod marką Moxy ze 100 pokojami na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Kolejnym Złotym Sponsorem Hotel Trends została firma Polor, wyłączny importer urządzeń marki Numatic w Polsce. Numatic International Ltd jest największym brytyjskim producentem wysokiej klasy urządzeń czyszczących, takich jak odkurzacze, ekstraktory do prania wykładzin, automaty do mycia posadzek czy wózki serwisowe. Osobną grupę produktów stanowią wózki i odkurzacze przeznaczone dla hoteli. Sponsorem strategicznym konferencji jest Grupa

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *