Najnowsza kolekcja wykładzin hotelowych Nordpfeil Stay w ofercie Coniveo

Firma Coniveo, dystrybutor i instalator wykładzin obiektowych, wprowadza na polski rynek nową kolekcję produktów adresowanych do branży hotelowej. Nordpfeil Stay tworzy dwanaście różnorodnych linii wykładzin dywanowych, wśród których można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wzory. Wszystkie produkty charakteryzują się wysokimi właściwościami użytkowymi i wysokimi klasami palności. Produkt dostępny jest na zamówienie.


Wykładziny z kolekcji Nordpfeil Stay są nowością na rynku. Zostały zaprezentowane na targach Domotex 2016 w Hanowerze. Od wiosny kolekcja dostępna jest w ofercie Coniveo. Firma jest wyłącznym dystrybutorem wykładzin Nordpfeil Stay na polskim rynku.


- Od wielu lat odwiedzamy targi Domotex w poszukiwaniu nowości w naszej branży, zwłaszcza ciekawych produktów, które moglibyśmy wprowadzić potem na polski rynek. W tym roku wybór padł na wykładzinę marki Nordpfeil. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim doskonała jakość materiału i różnorodność faktur i kolorów. Liczę na to, że te cechy produktu docenią klienci z branży hotelowej – mówi Tomasz Urbański, prezes firmy Coniveo.

Wykładziny Nordpfeil Stay tworzy dwanaście linii o różnorodnych wzorach i fakturach. Są wśród nich materiały o wzorach inspirowanych naturą – linie Stella i Ocean, które fakturą nawiązują do wyglądu skał i nadmorskiego krajobrazu. Z kolei w linii wykładzin Bellevue można znaleźć wykładziny w siedmiu kolorach z florystycznymi, płaskimi wzorami na tle miękkiego runa. W hotelowych apartamentach, dobrze sprawdzi się linia Saphir – to wykładzina dostępna w 16 odcieniach, bardzo miękka i jedwabista w dotyku. Z myślą o nowoczesnych przestrzeniach stworzono linię Graphic. W jej skład wchodzi 10 kolorów wykładzin, od odważnych czerwieni i fioletów, po bardziej klasyczne odcienie brązów i szarości. Ozdabiają je geometryczne wzory, przypominające cienie.

Tworząc szeroką ofertę wykładzin Stay, projektanci Nordpfeil nie zapomnieli o obiektach o klasycznym wystroju. Do nich są adresowane szczególnie linie Ascot, Smart oraz Vintage o delikatnych barwach z popularnymi w hotelach ornamentami.

- Wszyscy, którzy zetknęli się z tym produktem, doceniają jego unikatowe wzory, bogatą kolorystykę, wysoką gramaturę runa oraz łatwe utrzymanie w czystości. Kolory i faktura poszczególnych linii wykładzin została dobrana tak, żeby można było ją dowolnie łączyć. Odpowiednie wzory dla siebie znajdą zarówno miłośnicy oryginalnych, nowoczesnych wnętrz, jak i zwolennicy klasycznych rozwiązań – podkreśla Mariusz Leonik, krajowy koordynator ds. sprzedaży dla branży hotelowej w firmie Coniveo.

Wykładziny z kolekcji Nordpfeil Stay wykonane są z najwyższej jakości runa z włókna poliamidowego, o wysokiej gramaturze (od 900 g/mkw do 1300 g/mkw), co gwarantuje wytrzymałość, odporność na ścieranie oraz długi okres eksploatacji. Włókno jest odporne na działanie specjalistycznych środków czystości i nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Dodatkowo wszystkie linie materiałów wyróżnia wysoki stopień tłumienia dźwięków – do 31 bB oraz wysokie klasy palności BflS1 i CflS1.

Cały proces wytwarzania wykładzin – od przędzy po finalny produkt odbywa się w fabrykach Nordpfeil. Producent działa nieprzerwanie od 60 lat. W codziennej pracy korzysta z doświadczenia pokoleń pracowników i zarazem tworzy innowacyjne wzory. W Polsce wyłącznym partnerem firmy Nordpfeil w zakresie dystrybucji kolekcji Stay jest firma Coniveo. Produkt dostępny jest na zamówienie, a więcej informacji na jego temat znajduje się na stronie internetowej www.coniveo.pl/wykladziny/wykladziny-nordpfeil.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Coniveo:

Coniveo to jedna z największych w Polsce firm z branży wykładzin obiektowych. Od 1995 roku zajmuje się dystrybucją markowych wykładzin obiektowych i akcesoriów podłogowych, a także montażem w biurach i instytucjach, szkołach, hotelach oraz gabinetach medycznych. Firma wykonała ponad 7 tys. realizacji, co czyni ją ekspertem w branży. Posiada ponad 35 tys. mkw. wykładzin dostępnych "od ręki" w magazynie w Warszawie. Coniveo jest właścicielem marki Workstep – pierwszej polskiej marki wykładzin skierowanej na rynek biurowy, a także wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Traper (systemy wycieraczek), Rollmat (maty podłogowe) i Gripper (taśmy antypoślizgowe). a także dystrybutorem wykładzin kauczukowych firmy Vorwerk. Firma współpracuje bezpośrednio z indywidualnymi przedsiębiorcami, firmami remontowo-budowlanymi oraz architektami wnętrz. Członek Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Handlu i Usług zrzeszonego w PKPP Lewiatan. Laureat wielu nagród biznesowych.

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Katarzyna Włodarczyk

Specjalista ds. Marketingu

Coniveo - podłogi to lubią

ul. Białostocka 7

03-741 Warszawa

tel. 22 810 99 16 wew.105

tel./faks 22 813 98 72

kom. +48 505 049 804

www.coniveo.pl

 

Biuro Prasowe Coniveo

Agnieszka Kropiwiec

Agencja Public Relations GOODFLOW

a.kropiwiec@goodflow.pl

tel. +48 502 078 195

www.goodflow.pl

 

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.