DeSilva rozwija usługi cateringowe

Po roku działalności pierwszego hotelu pod marka Desilva Premium w Opolu sieć zainaugurowała w październiku 2015 r swoja nową usługę cateringową , DeSilva Catering Service. Sieć planuje dalszy rozwój tego typu działalności w swoich pozostałych obiektach.

Jak mówi –Łukasz Łabanowski -dyrektor hotelu Desilva Premium Opole , po 9 miesiącach działalności dzięki przemyślanej i kompletnej ofercie zaistnieliśmy nie tylko na rynku opolskim ale również przygotowaliśmy wiele prestiżowych przyjęć i bankietów dla klientów instytucjonalnych ( m.in Urząd Miasta , Uniwersytet Opolski) jak i firm prywatnych.

Dzięki kompletnemu wyposażeniu od zastawy stołowej, systemów podawczych (zimnych i ciepłych dań) poprzez stoły i krzesła aż do własnego transportu (w tym samochody chłodnie) DeSilva Catering Service może obsłużyć klientów w każdej lokalizacji i jest w stanie sprostać wielodniowym zleceniom cateringowym.

Dania serwowane w stylu” Premium” charakteryzują się wysoką jakością produktów, indywidualnym stylem podania, oraz bogatym menu dopasowanym do szerokiego wachlarza obsługiwanych imprez (m.in przerwy kawowe, lunche, bankiety, kolacje zasiadane).Warto podkreślić, że każdy klient jest zapraszany na degustacje wybranych dań z menu cateringowego w restauracji hotelu, wraz z deserami przygotowywanym we własnej cukierni Hotelu DeSilva Premium Opole.

Jak dodaje Łukasz Łabanowski - Desilva Catering Service obsługuje przyjęcia już od 10 osób a klienci są niejednokrotnie zaskoczeni elastycznością i dbaniem o każdy szczegół specjalistów firmy w planowaniu przyjęć czy bankietów w oparciu o przedstawiony przez Klienta budżet.

Sieć planuje dalszy rozwój działalności cateringowej w standardzie DeSilva Premium Catering wraz z planowanym otwarciem jesienią tego roku nowego Hotelu DeSilva Premium Poznań


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.