Profitroom uzyskał status Google Partner Premier

Firma Profitroom jako z jedna zaledwie z kilkunastu w Polsce i jedyna działająca wyłącznie dla branży hotelarskiej, po weryfikacji przez Google dotychczasowych wyników prac agencji marketingowych otrzymała certyfikat Google Partner Premier.

Trzy lata temu amerykański gigant uruchomił program Google Partners, dzięki któremu firmy świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego mogły zdobyć certyfikat potwierdzający ich doświadczenie i umiejętności w tym zakresie. Do niedawna firma Google prowadziła równolegle dwa programy i w ramach nich kategoryzowała agencje zajmujące się kampaniami AdWords. Niedawno zdecydowała się jednak na ujednolicenie statusów „Google Partners” i „Autoryzowany Partner MSP AdWords”. Z końcem czerwca wszystkie agencje zostały objęte programem Google Partners, a ich jakość sklasyfikowano poprzez przyznanie zwykłego statusu Google Partner lub, dla najlepszych firm, prestiżowego certyfikatu Google Partner Premier (na rynku polskim oznaczone jako Google Partner Premium). Dzięki temu łatwiejszy ma być wybór profesjonalnego partnera do wspólnych działań w zakresie reklamy AdWords i weryfikacja, czy konkretna agencja, z któ [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *