DoubleTree by Hilton we Wrocławiu otwarty – GALERIA ZDJĘĆ   OTWARCIA

Zgodnie z wcześniejszymi planami w środę 10 sierpnia otwarto hotel DoubleTree by Hilton Wrocław, mieszczący się w pięciopiętrowym kompleksie OVO Wrocław.

Od lewej: Asaf Gottesman – architekt koncepcyjny OVO Wrocław i jeden z inwestorów, Shachar Samuel – Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław, Shuckie Ovadiah – CEO OVO Wrocław i jeden z inwestorów, prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Matthias Herd – dyrektor generalny hotelu

Hotel dołącza do grona trzech obiektów DoubleTree by Hilton działających w Polsce i 70 innych zlokalizowanych w różnych regionach Europy.

Asaf Gottesman z pracowni GSArch, architekt koncepcyjny

Oferując 189 pokoi i apartamentów, hotel wychodzi naprzeciw potrzebom gości biznesowych. Zbudowany według oryginalnego projektu budynek znajduje się w centrum Wrocławia, blisko Rynku, na ulicy Podwale. Zaprojektowany przez pracownię GSARCH-Gottesman Szmelcman, harmonijnie łączy zakrzywione linie elewacji z minimalizmem wnętrz.

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz przecina wstęgę

DoubleTree by Hilton Wroclaw to także bogate zaplecze konferencyjne. Dostępnych jest siedem pomieszczeń umożliwiających adaptację na potrzeby spotkania biznesowego w swobodnej atmosferze, briefingu lub szkolenia. Hotel oferuje także salę balową o powierzchni 317 m kw o wysokości do 5,5 m, z możliwością podziału na trzy mniejsze sale. Dodatkowo rozrywkę zapewni gościom hotelowe kasyno, które również zostanie otwarte jeszcze w tym roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *