Nowe dyrektorki generalne: w Novotelu Łódź…

Magdalena Fohue została nowym dyrektorem hotelu Novotel Łódź Centrum. W Grupie Hotelowej Orbis pracuje od 2015 roku, wcześniej jako dyrektor ibisa Katowice-Zabrze i ibisa Łódź.

Natomiast pracę w grupie Accor rozpoczęła w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, najpierw w ibisie London Docklands, a potem ibisie Cardiff Centre. Od 2011 roku związana była z marką Novotel pracując w hotelach Novotel Reading Centre, Novotel Stevenage i Novotel Bristol Centre. Ukończyła również program rozwojowy Management Development organizowany przez Accor UK. Na stanowisku dyrektora Novotel Łódź Centrum zastąpiła Przemysława Orchowicza, który objął zarządzanie wrocławskim kompleksem Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo.Magdalena Fohue została nowym dyrektorem hotelu Novotel Łódź Centrum. W Grupie Hotelowej Orbis pracuje od 2015 roku, wcześniej jako dyrektor ibisa Katowice-Zabrze i ibisa Łódź. Natomiast pracę w grupie Accor rozpoczęła w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, najpierw w ibisie London Docklands, a potem ibisie Cardiff Centre. Od 2011 roku związana była z marką Novotel pracując w hotelach Novotel Reading Centre, Novotel Stevenage i Novotel Bristol Centre. Ukończyła również program rozwojowy Management Development organizowany przez Accor UK. Na stanowisku dyrektora Novotel Łódź Centrum zastąpiła Przemysława Orchowicza, który objął zarządzanie wrocławskim kompleksem Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *