Syndyk sprzedaje nieukończony condo-hotel Plaza w Ostródzie

Syndyk Masy Upadłości OPB Ireneusz Słowik w upadłości likwidacyjnej zaprasza do rokowań w zakresie sprzedaży z wolnej ręki obiektu hotelowego z aquaparkiem położonego przy ulicy Turystycznej w Ostródzie. Wartość oszacowania to 30 mln 966 tys. zł Nigdy nie ukończony hotel zlokalizowany jest nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Znajdować miało się w nim 160 pokoi i apartamentów (docelowo 240 w obu budynkach), sala konferencyjna na 1000 osób, a także rozbudowane zaplecze SPA & wellness z 16 gabinetami. Uzupełnieniem oferty hotelu miał stać się aquapark, którego budowa ruszyła przed dwoma laty. Ten z kolei miał być wyposażony m.in. w basen pływacki z czterema torami o długości 25 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, brodzik dla dzieci, „rwącą rzekę”, jacuzzi, kompleks saun oraz cztery zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności, a także całoroczny zewnętrzny basen z hydromasażami. Plany pokrzyżowały problemy finansowe inwestora, który pomimo sprzedaży części apartamentów prywatnym inwestorom w systemie condo ogłosił niewypłacalność, a zarządzanie majątkiem spółki przejął syndyk. Wcześniej spółka pochodzącego z Ostródy biznesmena wybudowała i sprzedała w systemie condo hotele Platinum Aqua Fun & Events oraz Willa Port Conference Resort & SPA w Ostródzie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Syndyk sprzedaje nieukończony condo-hotel Plaza w Ostródzie

  1. Piękny hotel z mojego rodzinnego miasta. Zawsze kiedy przechodzę w okolicy, zastanawiam się nad dalszymi losami tego obiektu. Mogła to być duma Ostródy. Naprawdę piękna inwestycja, którą mam nadzieje zajmie się ktoś z pomysłem i rozmachem. Wydaje mi się, że właśnie odwaga nowego właściciela, może sprawić, że obiekt ten będzie taką perełką na mapie. Szczerze wierzę w to, że kiedyś uda nam się zorganizować wspaniałą konferencję w tym hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.