Kontynuacja kompleksu Baltic Park Zdrojowej   INWESTYCJE

Grupa Zdrojowa Invest & Hotels, lider w segmencie condohoteli i apartamentów wakacyjnych w Polsce zamierza wybudować zespół budynków apartamentowo – usługowych, Baltic Park Fort. Zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie innej inwestycji także realizowanej przez Zdrojową, Baltic Park Molo.

Pierwszy etap uwzględnia wykonanie pięciopiętrowego budynku apartamentowego. Zaprojektowano apartamenty od 2- do 4-pokojowych o powierzchni od 35 m kw. do 80 m kw. Większość z nich będzie miała widok na morze, wszystkie będą klimatyzowane. Na ostatniej kondygnacji wszystkie apartamenty będą miały własne tarasy na dachu, a niektóre zainstalowane jacuzzi.

Uzupełnieniem oferty zakupu apartamentów będą lokale handlowo-usługowe. Na parterze powstaną lokale do wynajęcia o powierzchni od 30 m kw. do 209 m kw. wraz z otwieranymi ogrodami zimowymi o powierzchni od 34 m kw. do 81 m kw. Dostęp do lokali będzie od strony ulicy Uzdrowiskowej - głównej promenady nadmorskiej w formie pasażu handlowego.

Każde z pomieszczeń, z przeszkloną fasadą od strony deptaka, będzie wykończone w standardzie deweloperskim umożliwiającym dowolną aranżacji wnętrza przez nabywcę.

Projekt stanowi kolejny etap inwestycji Baltic Park Molo, w której poza hotelem Radison Blu Resort, znajdzie się centrum konferencyjne, oraz aquapark z rozbudowaną Strefą SPA & Wellness.

- Rozsądnie rozplanowaliśmy harmonogram realizacji całego kompleksu, a powstający Baltic Park Fort doskonale uzupełnia jego ofertę. Zdrojowa nieustannie monitoruje rynek apartamentowo-hotelowy również w Świnoujściu. Oprócz naszego hotelu Radisson Blu Resort w mieście budowanych oraz projektowanych jest wiele innych hoteli i apartamentowców. Wraz z ich otwarciem podaż będzie odpowiadała popytowi. Podobną sytuację obserwować można było w Kołobrzegu, gdzie rynek jest już zrównoważony – podsumowuje Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji Zdrojowej Invest & Hotels.

Zdrojowa Invest to zatrudniający ponad 650 osób rodzinny holding wywodzący się z Kołobrzegu i kierowany przez braci Wróblewskich. Obecnie Grupa posiada 9 obiektów hotelowych, 4 kolejne znajdują się w budowie, a 3 w przygotowaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.